Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | So 8.6.2013 20:38:19

petersomja >> ne len tak dalej a o rok su naspet pri nas :-)

    Npetersomja - Profil | So 8.6.2013 20:08:05

    gibbon >> ..Darilo sa..?

      Npetersomja - Profil | So 8.6.2013 20:06:16

      ..sektorove vysledky vo Svite.....Kolac.6...Kura 11..Sixo 2...Laci 11....celkove 9.....Zvolen...Otahel 1...Leho 2...Janors 7...3stan 7....celkove ...2..

      ..vraj je to velmi tazke....Kosice zabojujte....!!!

        NHamon - Profil | So 8.6.2013 17:32:52

        Cardinal >> pekne, velmi pekne.

          NCardinal - Profil | So 8.6.2013 15:16:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          To boli časy.

            Nkura11 - Profil | Pá 7.6.2013 22:06:18

            gibbon >> diky budeme sa snazit.. :-)) nerihat v nedelu rano

              Ngibbon - Profil | Pá 7.6.2013 21:59:19

              kura11 >> držím palec košičania, nech sa vám darí

                Npetersomja - Profil | Pá 7.6.2013 21:49:01

                kura11 >> ta konecne Mato ukaze co je v nom..verim mu...a sixa ani nebudem komentovat...drzim vam palec..a ZV tiez..

                  Nkura11 - Profil | Pá 7.6.2013 21:44:40

                  petersomja >> ta ja cakam sofera ze ma vyzdvihne vo velkom style rano.. ja aj tak rozhodujem.. lapa kolac aj sixo

                    Npetersomja - Profil | Pá 7.6.2013 21:35:49

                    kura11 >> .ta ty si este doma?..uz si mal davno popijat v 1.lige,,,

                      Nkura11 - Profil | Pá 7.6.2013 21:34:34

                      petersomja >> hej keby to bolo podla tetovania ta nasi su majstri sveta..

                        Npetersomja - Profil | Pá 7.6.2013 21:10:31

                        .aj kukate futbal...ja mam pocit ze nasi su krajsie potetuvaní...))

                          Npetersomja - Profil | Pá 7.6.2013 20:45:59

                          vanuz >> ...dnes som bol v PN..voda asi o 50cm vyzsia a prikalena...mozno to Slnava precisti...doobeda volam Milanovi co a ako....ja mam BMX..to by som sa naslapal...)))

                            Nvanuz - Profil | Pá 7.6.2013 20:42:19

                            petersomja >>tak si pohni, o chvilu je tma

                              Npetersomja - Profil | Pá 7.6.2013 20:35:55

                              vanuz >> ..aj tak bude...))..idem drtit kapore,tak odbehnem kuknut Vah...))

                                NeXecutor - Profil | Pá 7.6.2013 17:52:27

                                bombardák >> Držím prsty aby vám to s počasím vyšlo. Dosť ste sa tam toho "premočili" a myslím že už je čas aj na oddych pre vás po tých povodňach. Ak teda správa potešila som rád. A ešte radšej budem ak sa to ozaj presunie to teplo cez naše oba štáty. Príjemné začatie sezóny prajem! Snáď vám ryby budu brať už po tej veľkej vode. Zdarec.

                                  Nbombardák - Profil | Pá 7.6.2013 17:09:18

                                  eXecutor >> taky prajem dobrý lov...Kamarád volal kvůli lékům na odvodnění a když jsem mu řekl o Tvé sto percentné zprávě, že od Slovenska jde teplá fronta a bude kulminovat od 14.6 - šel honem namotat nové vlasce na navijáky... Alespoň vidíš, jak dobrý vliv máš na většinu moravských rybářů..Po té kurevské zimě to je snad první dobrá zpráva, nepočítám navíc s těma o povodních(to je taky opravdová radost)...

                                    NeXecutor - Profil | Pá 7.6.2013 16:44:16

                                    bombardák >> Ja verím že bude dobre. Neni zač. Petrov Zdar.

                                      Nbombardák - Profil | Pá 7.6.2013 16:42:13

                                      eXecutor >> - bouřky nevadí, horší je, když pořád prší. Na loďce je všechno pořád mokré a jen vyléváš vodu..I tak dík, stejně jsi všechny potěšil..

                                        NeXecutor - Profil | Pá 7.6.2013 16:20:38

                                        bombardák >> To však ale platí pre východne slovensko. Neviem ako v CZ teda. Každopádne mi toto ukazuje už týždeň takto, občas sa to zmení buď iba teplotou alebo pridá tam mračno. Ale inak ukazuje už týždeň slnko na tom grafe nad naším územím. Uvidíme snáď to týždeň na vode vydrží...