Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

bombardák - Profil | Pá 7.6.2013 16:17:32

eXecutor >> si děláš prdel....Každopádně bych to bral - mám dovolenku...

    eXecutor - Profil | Pá 7.6.2013 16:13:23

    Ach to bude počasíčko na zahájení :)

      Oreh - Profil | Pá 7.6.2013 14:28:09

      gibbon >> pre neho to bude cest, nie povinnost

        gibbon - Profil | Pá 7.6.2013 14:25:44

        vanuz >> výborný nápad, treba delegovať povinnosti :-))

          vanuz - Profil | Pá 7.6.2013 14:19:29

          gibbon >> petersomja tam v ramci pripravy odbehne na bicykli a poda hlasenie

            gibbon - Profil | Pá 7.6.2013 14:13:11

            vanuz >> nedokážem to takto odhadnúť záleží na tom koľko ide cez kanál, naposledy keď som chcel ísť tak farba bola ok, ale namiesto hrčáku bola iba mierne zvlnená hladina :-)) chcelo by to niekoho kto idí staré koryto....

              vanuz - Profil | Pá 7.6.2013 14:07:13

              gibbon >> ak nejde kalna, aj by sa dalo

                kebator - Profil | Pá 7.6.2013 13:54:55

                  gibbon - Profil | Pá 7.6.2013 13:53:28

                  vanuz >> netuším, chceli sme ísť cez víkend s muškárkou, ale keď pozerám na prietoky v HC tak to asi nemá zmysel....za posledných 24h od 214 - 244

                    vanuz - Profil | Pá 7.6.2013 13:25:21

                    gibbon, a Vah v HC ide dnes aky?

                      abcdddd - Profil | Pá 7.6.2013 10:45:31

                      3stan >>
                      directors cut? obsahuje aj film o filme?

                        Orion24 - Profil | Pá 7.6.2013 9:36:10

                        ivanv 25,59 >> tak ta by mohla byt rozhodne zaujimava inde :-)

                          vanuz - Profil | Pá 7.6.2013 9:35:52

                          3stan >> nie, plagat caka norisa ako si krizia norstream pruty s orehom

                            3stan - Profil | Pá 7.6.2013 9:34:02

                            vanuz >> mam zberatelsku videokazetu delta force 2. to nechces?

                              petersomja - Profil | Pá 7.6.2013 9:32:48

                              vanuz >> ..pisem si....))

                                vanuz - Profil | Pá 7.6.2013 9:32:11

                                petersomja >> ja plagat caka norisa

                                  petersomja - Profil | Pá 7.6.2013 9:28:50

                                  ..ak by chcel este niekto nieco z norstream.cz tak sz...

                                    ivanv 25,59 - Profil | Pá 7.6.2013 9:08:44

                                    Orion24 >> myslim, ze ta baba (1:20) gule nemala :)

                                      Hamon - Profil | Pá 7.6.2013 8:51:34

                                      Orion24 >> A zruseny pud sebazachovy.

                                        Orion24 - Profil | Pá 7.6.2013 7:29:12

                                        ivanv 25,59 >> tak na toto treba gule :-)