Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NHamon - Profil | Pá 31.5.2013 14:23:07

Hrubian >> Co mam nejake info, tak niekolko ludi to vzdalo, ale niektori idu a idu zabojovat. Sam som zvedavy, ako to vsetko dopadne.

    NHrubian - Profil | Pá 31.5.2013 14:22:14

    Podsuchá Revúca 31.05.2013 14:00 92 cm

    Zajtra, ak teda pôjdete, odporúčam k raftu zobrať aj silnú kotvu a záchrannú reflexnú vestu, aby vás hasiči ľahšie našli.

      Nvanuz - Profil | Pá 31.5.2013 10:30:25

      haldorádo >> zalezi odkial, najlepsie asi z tomasikova,

      napr. http://goo.gl/maps/G9w0l

      miesto na parkovanie - co si pamatam, tak kdekolkvek, auto za chrbtom

        Nhaldorádo - Profil | Pá 31.5.2013 10:25:58

        Zdravím vospolok.... Chcel by som sa spýtať ,,,bol niekto z Vás chytať na sútoku Malého Dunaja a Čiernej Vody???? Hlavne by som potreboval vedieť, že ako sa tam dostanem , parkovacie možnosti,
        Za radu vopred ďakujem ,, prajem Vám aby brzdy na navijakoch horeli a pipače vždy pískali.

          NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 22:30:54

          pepson >> tak na prvom kilometir mas v prvej zakrute 4 bycka....potom je jeden ostriez ...a na 3 kilometri jedne bolen :-)

            Npepson - Profil | Čt 30.5.2013 18:56:51

            Oreh >> to nie je nič nové,však viem kde žijem ;-).Nemienim tam nocovať,teda pri vode a cez deň mám všetko po ruke.Mňa hlavne mätie to označovanie napr.Žitnoostrovské kanály-podľa mapy je tam kanálov tri prdele a furt neviem,ktorý je ktorý-budem asi musieť zistiť priamo na mieste podľa tabule.Skrátka ráno sadnem do auta,vezmem kýbel s krmivom,jeden feeder,jeden match prút a vybehnem na pár hodín,nič viac,len relax.Určite nebudem brať kapráky ,gule a všetky tie sersamy.

              NMysho22 - Profil | Čt 30.5.2013 18:34:53

              Oreh >> šak si na slovensku ? :-)

                NOreh - Profil | Čt 30.5.2013 18:25:56

                pepson >> kradne sa tam

                  Npepson - Profil | Čt 30.5.2013 18:24:37

                  Je tu niekto z okolia V.Medera,respektíve chytá niekto v okolí?Zaujímajú ma tie melioračné kanály,Medveďovské mŕtve rameno a Štrk.Okoč.Budem tam na dovolenke a opaľovanie ma nebaví,tak chcem skúsiť match a feeder,aby som nejako zabil čas.

                    Nkura11 - Profil | Čt 30.5.2013 16:56:18

                    eXecutor >> hej hej to aj v zime bolo ze nas caka najzimsia zima.. rusky vedci vypocitali.. to si nasiel na facebooku?? isto na facebooku.. to uz horsie jak novy cas

                      Nlevhan - Profil | Čt 30.5.2013 16:15:01

                      ahoj kluci jake mate zkusenosti s e-schopem rybarstvo.sk

                        Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 14:03:32

                        Orion24 >> a doplni to co moze a co nemoze))))

                          NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 13:59:25

                          romarius >> este povie co nemusi :-)

                            Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 13:58:38

                            Orion24 >> podla mna ma este malo))))

                              NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 13:50:18

                              Hamon >> uz to neber..asi si predavkovany :-)

                                Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 13:10:33

                                Hamon >> no ved uloz si odkaz na web a nech si to najde sam))))

                                  NHamon - Profil | Čt 30.5.2013 12:37:22

                                  romarius >> Len este musim vytlacit ten clanok ;)))