Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Cardinal - Profil | So 1.6.2013 19:56:32

julev - 1.6.2013 19:18:29 : Ahoj., práve že ešte mám čo robiť a či to miniem? Neviem, niekedy má chytí šajba, tak či ešte som nezabudol. Až budem na SD, tak si nájdem odberateľa-ľov a bude na matroš a niečo aj na pivko.:))

    julev - Profil | So 1.6.2013 19:18:29

    cardinal >> ahoj ,nemas co robit ? vsak to neminies ani za 10 rokov? a co sa tyka zreniciek ,dam si pivo pri pecku ...ha ....

      oborc - Profil | So 1.6.2013 19:14:51

      Hamon >> 1.Jarino Sámela! :)

        Hamon - Profil | So 1.6.2013 18:55:59

        Prave som volal kolegom, ale nic moc teda.
        Orion 24, Ludo Kacur 29 a Oreh 57 z 60 :) Takze celkom pekne ;))) Vidim, ze su v tabulke, to je zaklad :))

          Cardinal - Profil | So 1.6.2013 16:44:32

          placew - 31.5.2013 23:14:15 : postupom času zanikne všetko.:-)). Dnes sme otvorili LKS 2013. Krom toho som si v posledných dňoch niečo umotal do krabičiek, len tak pre strýčka príhodu. Idem si dať niečo na rozjasnenie zreničiek.:-)

            placew - Profil | Pá 31.5.2013 23:14:15

            Pijansky kruzok zanikol? Manzelka mala chut na vino a kedze lubi sladsie, tak som kdesi vyhrabal moldavsky muskat ;)

              anthrax - Profil | Pá 31.5.2013 15:23:40

              K pokru sa pridávam aj ja,bude aj televízny stôl?

                Oreh - Profil | Pá 31.5.2013 15:14:54

                kura11 >> kazdy by fasol 15 bodov a hralo by sa o ne... potom by sa spravil rebricek prvych 15 a tam by sa rozdelil cely bank :). mame nieco za zimu natrenovane, tak to by aj Kolac mal celkom slusnu sancu na dobru bodovu nadielku. ak by teda nesiel hned do zaciatku all in

                  kura11 - Profil | Pá 31.5.2013 15:11:37

                  Oreh >> ta to by sme tam museli byt dva dni.. poker sa da bavit na ligovych pretekoch uz od piatku ked bude zla voda :-O

                    Oreh - Profil | Pá 31.5.2013 15:09:23

                    kura11 >> o body by sa mohli zahrat karty

                      kura11 - Profil | Pá 31.5.2013 15:05:04

                      Oreh >> ta veru.. ceny si rozlosujeme pri gulasi a palenom :-)) a body sa rozdelia podla rebricka atp :-O

                        j.sladkay - Profil | Pá 31.5.2013 14:48:08

                        Hrubian >> nenatecie, das si na pohar podpivnik :)

                          Oreh - Profil | Pá 31.5.2013 14:47:29

                          Hrubian >> tak... ak nebude velmi zle pocasie, tak to snad bude dobra akcia. a ukaze sa , kto je rybar. zabrodit a chytat na top fleku vie kazdy .. s prepacenim pretekar :)

                            Hrubian - Profil | Pá 31.5.2013 14:46:06

                            Oreh >> A keď nenatečie z neba do pohárov, tak vysoká voda nemusí nikoho trápiť, to je pravda.

                              Oreh - Profil | Pá 31.5.2013 14:43:13

                              Hrubian >> ale gulas sa da vraj varit aj pri vode nad meter :), tak snad to bude pekny den

                                Hrubian - Profil | Pá 31.5.2013 14:35:56

                                Orion24 >> Podľa mňa - absolútne. Do zajtra, ak už samozrejme nebude pršať, to zlezie na +/- 87. Taký stav môže byť len o chytaní z brehu, a aj to len na niektorých úsekoch, kde sa vytvoria pri brehu vracáky s kľudnejšou vodou. Prúd pri takejto vode bude kurevsky rýchly, nebude sa tam dať, aspoň podľa mňa, chytať ani s ťažkými nástrahami. Ale keďže ja nevláčim a teda sa do toho ani nerozumiem, nemôže byť tento môj názor smerodajný. Ak by išlo o muchu, nad 65 cm by som tam ani nepáchol.

                                  poldeci - Profil | Pá 31.5.2013 14:34:02

                                  Hrubian >> body nepustia ,to je proti zdravému rozumu

                                    Hrubian - Profil | Pá 31.5.2013 14:31:46

                                    Hamon >> Túto situáciu je možné hodnotiť z dvoch uhlov pohľadu. Ten prvý je, že to slabé odpadne a to silné sa nevzdá a prežije. Ten druhý zase je, že múdrejší ustúpi. Tak si vyber.

                                      Orion24 - Profil | Pá 31.5.2013 14:29:16

                                      Hrubian >> je tých 90 zufalých?....

                                        anthrax - Profil | Pá 31.5.2013 14:28:37

                                        Hamon >> A niektorý idú len skúsiť, napr. ja :-D