Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 12:35:54

Hamon >> ak nebude ten chodnik oznaceny kludne zatrub)))

    NHamon - Profil | Čt 30.5.2013 12:34:46

    romarius >> Poviem ti, stretnut zimneho lyziara teraz niekde na chodniku, no nem sranda :)))

      Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 11:26:16

      romarius >> jaj tak

        Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 11:17:36

        poldeci >> viem ze su,ja len ze som este nevidel oznacene chodniky pre nich ako pre korculiarov a bicyklistov

          Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 11:15:10

          romarius >> sú aj lyže na kolieskach-bežkárske,na liptove dosť často stretneš

            Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 11:04:40

            no kua mame medzery velike v znaceni.chodnik pre lyziarov som v meste este nevidel


            Osoba, ktorá sa pohybuje po chodníku na lyžiach, korčuliach alebo na obdobnom športovom vybavení, je povinná sledovať situáciu v cestnej premávke a nesmie ohrozovať alebo obmedzovať iných účastníkov cestnej premávky. Ak je dopravnou značkou určená cestička pre osoby pohybujúce sa na športovom vybavení, tieto osoby sú povinné takúto cestičku použiť.

              Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:57:16

              Hamon >> kks a nakonec objava este nejaku novelu paragrafu 33 a budeme nahrati))))

                Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:55:42

                Orion24 >> no schvalne, daj nejaku znacku zelezneho)))

                  NHamon - Profil | Čt 30.5.2013 10:47:58

                  romarius >> A potom pride Hrubian a ten povie, ze sice paragraf 51 toto hovori, ale paragraf 40 nadraduje bezpecnost nad vsetko ostatne a pomalym presunom ta dotycny clovek ohrozuje, lebo niekto do teba moze zo zadu naburat, resp. nestihnes odijst z krizovatky a parada :))))
                  Chapes. Zavisi od toho, az ako daleko chces zajst. ;)

                    NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 10:46:33

                    romarius >> keby simal normalne zelezne..a ne z plastov...no problem :-)

                      Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:45:37

                      Orion24 >> no to vis, si dohukam auto)))

                        NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 10:42:00

                        romarius >> ha prejst ich treba haved jednu...pchaju sa rovno pod kolesa....ako by im zivot nebol dolezity

                          Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:41:16

                          Hamon >> ahaaaaaaaaaa kua, jake haciky maju )))))

                            Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 10:40:24

                            ivanv 25,59 >> chemoprénová žltá vyzerá lepšie

                              NHamon - Profil | Čt 30.5.2013 10:40:08

                              romarius >> A policajt ti povie, ale zabudli ste § 51, ktory je zvysnym nadriadeny a ten zakazuje trubenie v meste. A hned si o 60eur lahsi :)))

                                Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:37:44

                                Hamon >> na sak policajtovi povim nech si nastuduje § 52,53,54))))))))))))

                                  Nivanv 25,59 - Profil | Čt 30.5.2013 10:33:57

                                  poldeci >> hej. dnes uradujem u seba. zastav sa cakam ta. ak mas aquasure, dones. surne potrebujem :)

                                    NHamon - Profil | Čt 30.5.2013 10:33:39

                                    romarius >> Mas pravdu, zober si, vytlac clanok zo sme a skus argumentovat pred nejakou hliadkou :)))

                                      Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:32:45

                                        Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 10:30:35

                                        ivanv 25,59 >> ,,ale stalo,nerozvážni tam minú peniaze,možno sa aj zadĺžia,zničia rodiny...musíš sa ďalej pozerať )


                                        budeš u seba v robote niekedy po obede?