Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMysho22 - Profil | Čt 30.5.2013 10:28:26

poldeci >> ale nerobí to tak okato :D

    Nivanv 25,59 - Profil | Čt 30.5.2013 10:26:36

    kartu by som nedaval. zase az tolko sa nestalo.

      Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 10:25:39

      Mysho22 >> on je tiež rasista ak sa nemýlim

        Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:23:47

        Hamon >> DAKUJEM.

          NHrubian - Profil | Čt 30.5.2013 10:22:34

          Zmazal by som to. Takéto veci sa majú robiť inak.

            NMysho22 - Profil | Čt 30.5.2013 10:22:14

            poldeci >> fuj čo to tu čítam rybársky rasizmus ? Toto bude určite zaujímať Hrubiana :-)

              Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 10:20:36

              Hamon >> a vykartuj ho aj tak je to kaprár ))

                NHamon - Profil | Čt 30.5.2013 10:20:21

                romarius >> Ouki, cakal som na prveho, komu to bude ocividne vadit okrem mna.

                  Nromarius - Profil | Čt 30.5.2013 10:19:12

                  Hamon >> daj do kelu tu reklamu pls))

                    Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 10:16:26

                    pavol11 >> hlavne si sa dnes zaregistroval a chceš si tu kamarátsky podebatiť,však mám pravdu?

                      Npavol11 - Profil | Čt 30.5.2013 10:13:28

                      Hamon - >> ...tak potom sa ospravedlnujem nevedel som ze sa nesmu davat reklamy ... chcel som len zvidielnit firmu co sa rozbieha ...

                        NHamon - Profil | Čt 30.5.2013 10:11:34

                        pavol11 >> Nabuduce takato reklama bude zmazana bez upozornenia. Toto forum sluzi na diskusiu o rybach, nie o zadavani a robeni reklamy pre vlastne produkty.

                          Npavol11 - Profil | Čt 30.5.2013 10:09:52

                          poldeci >>

                          ...to malo ucel ist formou reklamy :) a ako som uskodil?

                            Npoldeci - Profil | Čt 30.5.2013 10:01:30

                            pavol11 >> kontakt Jaroslav Hrajnoha-dosť priehľadná reklama

                            za mňa si bráchovi viac uškodil ako pomohol ))

                              NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 9:35:28

                              Hrubian >> aha ...takze dobre losnut flek :-)

                                NHrubian - Profil | Čt 30.5.2013 9:26:47

                                Orion24 >> Na niektorých miestach áno.

                                  NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 9:10:59

                                  Hrubian >> aha tak cisto teoreticky..80cm je chytatelne ak je ciste..relativne ciste

                                  takze pri 80cm je mozne ze budu "kludnejsie" partie pri brehu?

                                    NHrubian - Profil | Čt 30.5.2013 9:07:54

                                    Orion24 >> Ja neviem, ako pre vás (vláčkarov), pre mňa je chytateľná max do 65 cm (čisto len mucha, žiaden strímer), a aj to nie všade. Zase pri veľkej vode by mala byť ryba pri kraji v kľudnejších partiách mimo hlavný silný prúd, kde by ste vy s ťažšími rotačkami mohli byť z brehu úspešní. Videl som tam rybárov chytať aj pri 80 cm, ale ako a či boli úspešní, to neviem povedať.
                                    EDIT Tým chytateľným stavom som myslel čistotu, nie výšku hladiny.

                                      NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 9:01:40

                                      Hrubian >> co je chytatelny stav?...kolko cca cm?

                                        NHrubian - Profil | Čt 30.5.2013 9:01:05

                                        Oreh >> Ak to nestúpne viac ako na 100 cm a zajtra už nebude pršať, tak je šanca, že sa môže do soboty vyčistiť na chytateľný stav. Ale vysoká potečie určite.