Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 8:58:32

Hrubian >> co uz spomenieme si na lov lososov...:-)

    NOreh - Profil | Čt 30.5.2013 8:57:33

    Hrubian >> je sanca,ze do soboty sa to zasadne zlepsi?

      NHrubian - Profil | Čt 30.5.2013 8:56:12

      Orion24 >> Tam chcete, respektíve budete mať v sobotu preteky? No, ak predpoveď vyjde, tak si miesto udíc zoberte rafty.

        NOrion24 - Profil | Čt 30.5.2013 8:54:06

        Hrubian >> mile vidiet ako vam zalezi na pretekaroch...:-)...apson to dopichame menej...:-)

          NHrubian - Profil | Čt 30.5.2013 8:49:23

          Nerád vravím, že som to vravel, ale už je to tu:

          Revúca

          Čas merania Vodný stav [cm] Teplota vody [oC]
          30.05.2013 08:00 80 8.0
          30.05.2013 07:00 78 8.1
          30.05.2013 06:00 75 8.1
          30.05.2013 05:00 74 8.2
          30.05.2013 04:00 72 8.2
          30.05.2013 03:00 70 8.3
          30.05.2013 02:00 68 8.3
          30.05.2013 01:00 65 8.3
          30.05.2013 00:00 61 8.4
          29.05.2013 23:00 60 8.4
          29.05.2013 22:00 60 8.4

            Nivanv 25,59 - Profil | St 29.5.2013 22:58:22

            kolko cm mala revuca vlani cez ligu? je to teraz o hodne vyssie?

              NJanors - Profil | St 29.5.2013 22:26:49

              poldeci >> vidis, dobre ze hovoris, musim napisat testament :-D

                Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 22:26:01

                Janors >> síce u teba je skoro všetko minimálne na infúziu ))...nevisíš mi nejaké prachy,pre istotu sa pytam ))

                  NJanors - Profil | St 29.5.2013 22:21:32

                  poldeci >> tak neviem ci lepsie, ale urcite pravdepodobnejsie :-D

                    Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 22:18:15

                    Janors >> lepšie ako klincom do oka

                      NJanors - Profil | St 29.5.2013 22:17:22

                      poldeci >> vyhram akurat tak chripku :-D

                        Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 22:13:28

                        Hrubian >> ..nepotesil si ma...

                          NHrubian - Profil | St 29.5.2013 22:11:03

                          petersomja >> Ryba tam ide. Zatiaľ. Ale o sobotu mám obavy. Tiež ma to neteší. Chcel som vybehnúť na Hron, ale ten začal stúpať už včera.

                            Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 22:10:23

                            poldeci >> ..na kalnu som pripraveny..))

                              Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 22:09:36

                              Hrubian >> ..rybka spolupracovala..?....to mi ani nehovor,mam na ploche aj tri burkove radary a sledujem...))

                                Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 22:09:18

                                petersomja >> ...vidíš aj tá káva mu nahráva,ja by som už teraz lámal palice na kolene )

                                  NJanors - Profil | St 29.5.2013 22:09:14

                                  Hrubian >> u nas vcera spadlo 42 mm, a rimava rano kalna ale stav normalny a poobede uz chytatelna, zajtra na revucej ma spadnut 27 mm, takze az tak tragicky to nevidim

                                    NHrubian - Profil | St 29.5.2013 22:07:33

                                    petersomja >> 60 cm bola dnes. Môj odhad na sobotu je káva 80+.

                                      Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 22:06:38

                                      Hrubian >> ..ja mam rad Revucu okolo 60cm..dufam ze to vydrzi..kalna voda mi nevadi...

                                        Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 22:05:40

                                        poldeci >> ..Janko je majsterko...))