Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nvaga - Profil | St 29.5.2013 12:55:03

existuje voľakde voľáky kalkulátor verklov? zadáš vstupné údaje, a vypľuje to hen ho, šimáno xaxáve potrebuješ alevo dajvu regál?

    Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 12:54:45

    3stan >>
    z dovozu, podpultovy tovar. navijak za bony. :)

      Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 12:54:27

      abcdddd >> lenze on tak naozaj chodi, dojde na moravu, pod prvym konarom lapi sumca a ide domov

        Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 12:53:44

        3stan >>
        to je jasne... ty ides rovno pre rybu, nemarnis cas ponevieranim sa pri vode a bezcielnym vlacenim. tebe vydrzi vsetko :)

          Nromarius - Profil | St 29.5.2013 12:51:51

          Hamon >> vedatori kua)))

            NHamon - Profil | St 29.5.2013 12:51:17

            3stan >> Sa na to zle pozeras, ty po hodine bez zaberu sa mas zacat tvarit pri prvej vazke, ako keby si tam mal zivotnu rybu vsetkych rybarov. Zhrkne sa kopa ludi, vtedy musis poctivo urvat a povedat, navijak a udicu si mal paradne zostelovanu, len silon nevydrzal, velka skoda :)))))

              N3stan - Profil | St 29.5.2013 12:50:13

              vanuz >> to len tak,ze je to tu zvykom:)

                N3stan - Profil | St 29.5.2013 12:49:05

                Hamon >> po hodine bez zaberu ma nebavi tocit ani s kluckou za milion:)

                  Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 12:48:33

                  3stan >> voe, prepocital som, nie? nebudem uvadzat neexistujucu menu

                    NHamon - Profil | St 29.5.2013 12:48:30

                    vanuz >> Ty si poznal pred 7 rokmi pojem EURO?? :)))

                      NHamon - Profil | St 29.5.2013 12:47:56

                      3stan >> No a presne z dovodu, ktory si napisal nizsie je jasne, kedze mas tak malo casu byt pri vode, tak by si si mal dopriat, nie len taky sustak za 20E ale poriadny stroj za 250E. Nech ten 4 hodinovy pocit za to stoji ;)))

                        N3stan - Profil | St 29.5.2013 12:47:40

                        vanuz >> si kde kupoval pred 7 rokmi za evry?

                          Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 12:45:56

                          abcdddd >> nie, velmi dobry rybar :)
                          navi je shitak za 50 evry.

                          a dodrzujem jednu zasadu - neoplachujem, necistim, neotvaram, len ebnem do kuta po rybach

                            NHamon - Profil | St 29.5.2013 12:45:52

                            vanuz >> To je jedno zo zakladnych deleni. Je ich znacne viac.
                            Vaha navijaku k udici,
                            Znacka navijaku k znacke udice,
                            Velkost navijaku k potrebnej dlzke hodu,
                            Vydrz navijaku, teda ci je potrebne po sezone menit, alebo mazat,
                            ...

                            Taky detail ci potiahne vob, alebo nepotiahne, vies to je take, uz nizso triedne. Vies, to je take iste, ako ked potiahne rotacku c.3, nepotiahne rotacku c.3. Potiahne 9cm ssr, nepotiahne a tak. To uz su len take povedacky. :)

                              N3stan - Profil | St 29.5.2013 12:45:16

                              abcdddd >> ale my ,co sa starame o domacnost,venujeme manzelke a niktori aj detom chodime max 4hod v mesiaci. to musi vydrzat aj navi za 20euro

                                Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 12:45:01

                                vanuz >>
                                daj tip. to musi byt velmi dobry navi.

                                  Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 12:43:57

                                  abcdddd >> ja len prilievam olej do ohna, ale osobne mam jeden navi na plavacku, fider, "ul", vlacko, a ze uz toho potahal za tych 7 sezon, neovoriac o tom, ze sa pravidelne kupal v slanej vode

                                    Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 12:42:17

                                    romarius >> jaj, tak preto chodia na kapre plavackovat so 180cm prutom? tak to ano

                                      Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 12:41:44

                                      vanuz >>
                                      zase take jednoduche to nieje... ked si kupis shit navi a tahas na nom 10-14cm lury 4 dni v tyzdni x 4hod vychadzka celu sezonu v prude tak lacne cmuky maju tendenciu sa rozpadat. 70cm zubina zdolavas dokopy 2hod za sezonu a to udicou nie navijakom.

                                        N3stan - Profil | St 29.5.2013 12:40:55

                                        vanuz >> take male mi mozes nosit. mam na to kafilerku