Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:50:46

kura11 >> postupili ste z druheho miesta, ja som tiez v minulosti skoncil druhy, a nepostupil som....

    NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:49:30

    Mysho22 >> naco, ved ty sa nedostavis :)

      Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:49:11

      petersomja >> vraj budes ronit slzy jak golfove lopticky po lige :-O

        Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:49:03

        kura11 >> ..a 2.liga vobec neni brnkacka ....myslim ze su tam kvalitnejsi pretekari ako v prvej...jako klobuk dole pred vami,ukazali ste vela umenia a hlavne ty a sixo..ale mali ste aj kopec stastia na zreb....

          Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:42:09

          Oreh >> ..pekny sport..drzim palce

            NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:40:12

            petersomja >> v golfe

              NMysho22 - Profil | Út 7.5.2013 20:39:49

              Tak ako to bude s tou Revúcou mám sa začať rozcvičovať či ? :-)

                Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:39:40

                kura11 >> ...v ping pongu myslis?...))

                  Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:38:35

                  petersomja >> praveze ho pripravujeme na tu 1 vu ligu ked uz buduci rok budu s nami.. tak aby boli pripraveny.. ta 2 ha to by mala byt pre svidnik brnkacka

                    NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:35:20

                    kura11 >> na čabu som dal len dvoch... ostatne uz potom na gumy... a vies co, najlepsie na gumu farby vody. uplne vazne. dole na luke som sa z toho smial.

                      Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:34:09

                      kura11 >> ..ste mu zrazili hrebienok..??...))

                        Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:33:18

                        Oreh >> asi mate pravdu.. u mna prichadza do uvahy uz len tecuca poharovka, stojaky ozeliem uz..

                          Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:32:32

                          Oreh >> este ze sme ti poradili ze to ide na ciernu čabu

                            NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:32:23

                            kura11 >> keby sme to vzali ako za odmenu... za dobre vysledky mas prednostne pravo na dalsie preteky, tak az take hlupe to zasa nie je ...

                              NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:31:45

                              kura11 >> janci, este sa to nestalo aby sa niekto nedostal na poharovku, dufam ze sa to ani nestane

                                NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:31:44

                                kura11 >> mali ste lepsi los :)

                                  Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:31:10

                                  Janors >> jasne.. len sa mi to zda nefer.. ze ten co je nizsie sa nemusi ani na poharovky dostat, hlavne na tie krajsie co revuca isto bude..

                                    Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:30:08

                                    Oreh >> snad si dneska daco odkukal od 1 voligistov :-O

                                      NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:29:38

                                      kura11 >> lebo v propoziciach je urcený datum, do ktoreho sa moze prihlasit, to nie je sutaz v rýchlostnom prihlasovani, a to msr, za 5 sezon som sa kvalifikoval 4krat z druhej ligy, takze az tak nemozne to nie je

                                        NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:27:48

                                        Orion24 >> mam novy filetak... vsetko cez mieru beriem