Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:09:46

kura11 >> u nas je to o losoch, v inych koncinach maju viac stastia a je to tam o lososoch

    Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.5.2013 21:09:13

    nechapem. ziadne preteky nie su na obzore a tu sa tvrdo preteka. ako kedysi tyzden pred pretekmi :)
    ved chodte na ryby. podla starej mudrosti pstruhy najlepsie beru ked kvitnu trnky

      NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:09:10

      kura11 >> Posledny los bol taky, ze za cely den si bol na useku, kde si nemal jeden strom, tam ti bol zreb na total prd. ;) Tak speceny som davno nebol ;)))

        Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:08:59

        Oreh >> ....malych jalcov habadej..))

          NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:08:47

          kura11 >> janci lovit divoke pstruhy jeden den vo vode nemusi...ma ine pokyny :-)....nasadaky sa chytaju aj na stojakoch ...musis ijst aj tam :-)

            NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:08:00

            kura11 >> Inak ani ten kanal v Mederi nebol vobec zly, ale viac sa mi pacila nedelna cast, ako sobotnajsia. :)

              Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:07:55

              Hamon >> tak to by som nepovedal.. kto vylosuje tien ked je vonku 45 na slnku tak to je stastny los.. :-O ved ako vzdy je to o losoch :-))

                Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:07:55

                Hamon >> ..a vobec..u nas mate velmi zle vyzrebovane...))

                  NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:07:11

                  petersomja >> to je len pre vase dobro... malo vody, malo ryb ...

                    NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:06:49

                    kura11 >> A vies, ze by som to aj bral, je to taka, no povedzme, najvyrovnanejsia trat. Tam proste rozdiel medzi sektormi nemas a nie to este nejaky ten stastny los ;)))

                      Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:04:55

                      Hamon >> gabcikovo na vas nevdacnici

                        Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:04:24

                        Janors >> verim ze casom bude zaujem a bude to ako u muskarov, tam idu 4 ja dole, 4 ja dole.. a potom z divizie A dvaja hore a divka B tiez dvaja.. miesa sa to sakramentsky a je to ovela pruznejsie a aj zaujimavejsie.. to ze postupovalo 1 no druzstvo to bola katastrofa.. pomale, nezaujimave..

                          Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:04:14

                          Hamon >> ..preteky budu v Drahovciach...!!!...a vase tanecky s Ladomirkou nekomentujeme..))

                            NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:02:44

                            Oreh >> Pozor na Senicu, ona ma vlastnu taktiku, najprv tanecky, ze oni pretek nespravia, potom sa tvaria, ze spravia v Drahovciach a uvidis, nakoniec budeme chytat nejaky kanal dakde na Myjave :) Len ci vobec tam doma nastupia vsetci, sak Myso poctivo maka aj cez vikendy, len ci bude mat kto vobec organizovat, nie to este chytat :)

                              NMysho22 - Profil | Út 7.5.2013 21:00:43

                              Oreh >> naša taktika .... najprv zabaviť a rozbiť potom prekvapiť :-)

                                NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:55:52

                                Mysho22 >> senica ma nemoze prekvapit. len pobavit :)

                                  NMysho22 - Profil | Út 7.5.2013 20:55:02

                                  Oreh >> aby si nebol prekvapkaný :-)

                                    NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:53:58

                                    petersomja >> vsetky tri budu u nas ...

                                      Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:53:23

                                      Oreh >> ...povedal ti niekto ze sa chytaju 3 preteky?...nejde len o vase kolo..)))

                                        NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:50:47

                                        petersomja >> u nas bude losovat orion, a vacsie stastie na svete nema nikto... takze toto iste co teraz kurkovi budes pisat o rok asi mne :)