Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:27:24

Janors >> pojdem po tomto

    NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:27:15

    petersomja >> no, ked nas nebude viac, tak hadam sa aj zmestim :)

      Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:26:52

      Janors >> nie ale ked je to tak ako si myslim tak je to blbost.. ked je dakto pohodlny a neplati hned startovne bo ma cas a je vysoko v rebricku preco by mal byt uprednostneny?? navyse ako ucastnik MSr ma o pretek bodovany viac all inklusive.. straach

        NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 20:25:12

        Oreh >> sak to ze chlapci pochopia az teraz jak zacneme chodit na preteky :-)

          NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:24:42

          Oreh >> za dva dni tam som videl jedneho, co skocil gibbonovi aj to asi 2 sekundy, vyskocil nad hladinu a bol fuc :-)

            Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:24:42

            Oreh >> ...a taaak...po velkej rybe...)))...no neviem ci skoncis v prvej 60 tke...))

              NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:23:21

              Janors >> musim dat aspon 30tku :)

                NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:21:50

                kura11 >> sa ti keca ked si vysoko :-)

                  NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:21:00

                  Oreh >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))) utopista :-)

                    Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 20:20:30

                    a co z tym rebrickom a revucou?? nejak som to nepochopil?? sak kto prvy zaplati startovne a je registrovany pretekar ten ide a ostatok ked ma cas ma smolu.. co su to za moresi, uprednostnovat vyssie postavenych..

                      NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:20:11

                      petersomja >> najvacsie zbrane setrim na ligu. tamto na revucu pojdem iba zalapat a pokecat, este som tam nechytal. mozno pojdem po velkej rybe :)

                        Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:14:50

                        Oreh >> ....pocitam ze rotacky budes mat exkluzivne...))

                          NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:09:07

                          petersomja >> takze vsetko :)

                            NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:08:55

                            Janors >> no sak to... a pozna ryby, co mi velmi nevyhovuje. pocitam s nejakym malym bolenom v poslednom kole.

                              Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:08:21

                              Janors >> ...sak som nemal okuliare..))

                                Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:06:10

                                Oreh >> ..vsetko nie...len to dobre..))

                                  NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:05:11

                                  Oreh >> ale dobrý rozhodca je, len odkukava velmi blizko, par krat som ho ospliechal podberakom :-D

                                    NOreh - Profil | Út 7.5.2013 20:04:17

                                    Janors >> dufam, ze nenafasujem Petersomja... bo bude odo mna vsetko opisovat :)

                                      Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 20:02:41

                                      Janors >> ...zartujes ...??..)))...stale sa je na co pozerat...

                                        NJanors - Profil | Út 7.5.2013 20:02:01

                                        Oreh >> :-D