Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NJanors - Profil | Út 7.5.2013 19:46:18

petersomja >> ten kluc je v pravidlach už davno, len ho zatial netrebalo, aj ked aplikaciu toho kluca chalani z RK ponali svojsky :-)

    NKolac1 - Profil | Út 7.5.2013 19:46:07

    petersomja >> aha...., ok idem plakat do krcmi, tam sa place celkom dobre :)

      NOreh - Profil | Út 7.5.2013 19:45:12

      petersomja >> ide o minulorocny rebricek alebo tohtorocny?

        Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 19:43:27

        Kolac1 >> ..tak pockaj...plakat by si mal ty..ja som kazdopadne v 60-tke..))

          NKolac1 - Profil | Út 7.5.2013 19:41:45

          petersomja >> neplac..., zivot je takovej :)))

            Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 19:40:44

            ..inak co sa tyka prihlasenych na Revucu,tak sa mi ten "kluc" zda dost nespravodlivy...

              Nvanuz - Profil | Út 7.5.2013 17:34:49

              placew >> tak potom vas je akurat, nie? Nevim kedy idete, ale stastnu cestu prajem, a nemachrujte na vode, pred 2 tyzdnami tam zase dvaja zahucali

                Nplacew - Profil | Út 7.5.2013 15:05:11

                vanuz >> majo bol isty uz od zaciatku

                  NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 15:00:54

                  placew >> ozaj a poslite foto report...tam fleky neprepalite :-)

                    Nvanuz - Profil | Út 7.5.2013 15:00:01

                    placew >> tak ste maja ukecali nakoniec?

                      NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 14:58:29

                      placew >> chlapci kludne si chytajte a na rekordy kaslite :-)

                        Nplacew - Profil | Út 7.5.2013 14:57:00

                        Orion24 >> vsak mozno na rok sa podari.

                          Nplacew - Profil | Út 7.5.2013 14:56:44

                          ivanv 25,59 >> ja tu stale nebudem aby som veci za teba robil. Takze tento rok ja halibuta, majo chce delfina a ty len tie tresky.

                            NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 14:55:31

                            ivanv 25,59 >> ja prisiel...ty ho mas....zivot je taky..nevadi...hadam to nebola posledna sanca...a nabuduce sa to naplanuje dopredu a do bodky

                              NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 14:54:58

                              placew >> dakujem za ochranu....

                                Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.5.2013 14:52:33

                                placew >> najprv musis na mape najst piescite dno. ja ho potom uz ulovim.

                                  Nplacew - Profil | Út 7.5.2013 14:42:03

                                  ivanv 25,59 >> tesis sa na 1m+ halibuta?

                                    Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.5.2013 14:33:19

                                    placew >> uz to pres.ral :) prave prisiel o svoj zivotny vylet :)

                                      Nplacew - Profil | Út 7.5.2013 14:18:18

                                      ivanv 25,59 >> netryzni ho

                                        Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.5.2013 14:15:22

                                        Orion24 >> este mas 16 minut :)