Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.5.2013 14:02:51

Orion24 >> tak sa im nevnucuj ked im za to nestojis a urob si pekny vylet :)

    NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:53:17

    ivanv 25,59 >> to mi je jasne

      Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.5.2013 13:50:33

      Orion24 >> a co, ved nie si nenahraditelny. najdu si za teba lahko nahradu. co sa bojis :)

        NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:45:49

        ivanv 25,59 >> hej a rovno podat vypoved...

          Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.5.2013 13:45:03

          Orion24 >> este mas 45 minut do death line. este to nemas stratene. staci povedat a ides

            NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:42:54

            placew >> mne je to jedno :-)

              Nplacew - Profil | Út 7.5.2013 13:40:52

              Orion24 >> kto myslis ak ju pusti? ten starsi, ci ta mladsia? :)

                NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:38:50

                Hamon >> mne je to jedno....mozme aj s jeho zenou ijst na ryby...ak ju pusti :-)

                  NHamon - Profil | Út 7.5.2013 13:36:44

                  Orion24 >> Placew ma na to polovicku, on ju posle ako dokumentaristu ;))

                    NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:36:13

                    placew >> uz aj to je vyssi level

                      Nplacew - Profil | Út 7.5.2013 13:32:38

                      Orion24 >> ja neviem, ja som len nakupca HW.

                        NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:31:37

                        placew >> Boa ty vies fotit?....skoda ze ta akcia nevysla...mohol som mat pekne fotky......hryziem si prsty, dnes dorazia big nastrahy co odlozim do krabice ...:-(

                          NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:30:26

                          Hamon >> aha to by sa nam zislo aby nam nase historky aj niekto uveril

                          takze ty jej kupis fotak, ja knihu ako fotit....a este aj kajak...aby stihala za nami padlovat :-)

                            NHamon - Profil | Út 7.5.2013 13:27:16

                            Orion24 >> Pozri, to je investicia na cas, aby som ja mal klud na ryby a ona mohla na brehu o dusu fotit :)) Len ju to musi tak nejak chytit. A rozmyslam, ako by som ju k tomu dotlacil. Hned by som mal sukromneho nielen rybarskeho fotografa, tak ako ma Oreh ;)))

                              NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 13:25:18

                              Hamon >> to chyti asi kazdu manzelku...ze chce fotit...natahuj to...vyhovaraj., ze treba vela penazi a je to velek aby to nieco stalo....kupis jej niečo male lacne a ostane ti este aj na udicu a rozdiel aj tak nepozna :-)

                                Nvanuz - Profil | Út 7.5.2013 13:22:47

                                gibbon >> nikon na to nastastie myslel, a ma bohatu paletu farieb

                                  NHamon - Profil | Út 7.5.2013 13:21:43

                                  gibbon >> To mi je viac ako jasne. ;)

                                    Ngibbon - Profil | Út 7.5.2013 13:20:58

                                    Hamon >> vieš ako je to zo ženskými,...najdôležitejšie je aby mal peknú farbu :-))))

                                      NHamon - Profil | Út 7.5.2013 13:18:18

                                      vanuz >> Tiez mam taky pocit :((( Zajtra budem v debate pokracovat po jasnom vyjadreni mojej polovicky ;)))

                                        Nvanuz - Profil | Út 7.5.2013 13:14:14

                                        Hamon >> vyber nieco z tych coolpixov