Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMysho22 - Profil | Po 6.5.2013 21:38:25

petersomja >> iba mlží :-)

    Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 21:32:29

    Orion24 >> ...to hovoris ty ???..od hlavy po paty v znackovom....

      NMysho22 - Profil | Po 6.5.2013 21:32:02

      Orion24 >> hej ,ale ako možeš v pohode chytať ryby keď ťa opícháva každú minutu 100 komárov ? Potom človek ide od vody znechutený a zneuctený hromadným zneužitím :-)

        NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 21:25:39

        Mysho22 >> ja ked idem k vode chcem chytat ryby :-)

          NMysho22 - Profil | Po 6.5.2013 21:21:05

          Orion24 >> žiadny metroš na to tu máme modela Kolača ,ale keď idem k vode chcem vyzerať ako človek nie ako posledný partizán ktorý teraz našiel civilizáciu.

          Beppon máš predajnu spodného prádla a doplnkov .... mala by byť v každom vačšom nakupnom centre :-)

            NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 21:04:51

            Mysho22 >> ta ty taky metros :-)..sak ja chodim k vode v teplakoch :-)

            Ozaj kde je Beppon?

              NMysho22 - Profil | Po 6.5.2013 20:53:52

              Tak vínopiči dávno tu nebolo naše oblúbené čo na večeru? Dnes sa podáva http://zavinom.sk/sk/home/46-sauvignon.html

                NMartinbati - Profil | Po 6.5.2013 20:49:30

                petersomja >> hej o nom som cital, moc ludi ho chvalilo, raz som ho aj chcel kupit z bazaru, ale uz bol gone

                  Nivanv 25,59 - Profil | Po 6.5.2013 20:46:13

                  chalani, objednava niekto z tadialto nieco v tejto dobe? http://www.angel-domaene.de/

                    Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 20:45:03

                    Martinbati >> ..uplne prvu som mal jaxon eternum 1-8g...velmi podarena a lacna palicka..ale UL to nebolo...

                      NMartinbati - Profil | Po 6.5.2013 20:41:34

                      petersomja >> no vidis, ja som to vedel

                        NMysho22 - Profil | Po 6.5.2013 20:41:08

                        Orion24 >> neboj s komarami bude ešte horšie si pamatam zpred 3 rokov pri čuraní si musel behat aby ti nedoštípali ...... normálne spotrebuješ okolo 1 repelentu no mám tušáka ,že tento rok budú aj 2 málo :-)


                        http://www.geoffanderson.sk/katalog/action/productd​etail/oc/29.xhtml

                          Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 20:34:27

                          Martinbati >> ..to je uz druhy...))...milacikova spicka spociva na dne ryybnika v Jestrabiciach...))

                          ..a veru Pezon bola moja prva ozaj UL udicka...neskutocne zazitky s nou mam...

                            NMartinbati - Profil | Po 6.5.2013 20:32:25

                            petersomja >> ty ho nemozes predat, nebol to tvoj milashek? od detstva ste boli spolu, nebude ti za nim smutno? :(

                              Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 20:29:26

                              este mi ostal PEZON & MICHEL Specialist Trout Spin 180/1-3g....cena 60...pre vas 50..)))

                                NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 20:29:24

                                Mysho22 >> tak szuku nestiha momentalne.....
                                to som zvedavy co to bude...ale vyzera to hrozne

                                daj link na tie nohavice

                                  NMysho22 - Profil | Po 6.5.2013 19:11:23

                                  Orion24 >> nevymýšlaj a kúp maďarónsku Szuku ta funguje aj pri Morave roky odskúšané ........ ešte mi fungoval nejaký krém OFF ale ten sa nevyrába...... plus gate ZiPP-Zone a košela Plybrush ..... samozrejme v Beppone som dokúpil ponožky z nejakej tkaniny proti komárom a klieštom... po tejto kombinácii pokial som sa nešiel vyštať žiadny problém nebol :-)

                                    Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 16:02:21

                                    placew >> ..ja a urazit?...smejem sa na tom..))

                                      NOreh - Profil | Po 6.5.2013 15:51:57

                                      petersomja >> mna nescipu... bo komare modru krv nemusia

                                        Nplacew - Profil | Po 6.5.2013 15:51:53

                                        petersomja >> ale kokoz, hned sa urazas. Ty by si tiez bol oprskly keby si mal dostipane kozy.