Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 15:50:57

..druhy raz vam nenapisem nic..keby vas chceli dobre doščípat..!!...))

    NOreh - Profil | Po 6.5.2013 15:46:31

    placew >> takze postup je taky... nanesiem elixir na kozu... pravu ci lavu? ci to je jedno? a idem na ryby. to znie skoro ako magia :)

      Nplacew - Profil | Po 6.5.2013 15:44:58

      Oreh >> treba si najst nejake, kazdy by mal mat...

        NOreh - Profil | Po 6.5.2013 15:36:18

        petersomja >> mam dovod... vysibal som si kraslice

          Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 15:35:17

          Oreh >> ...tak na ovce...))...si nejaky vesely po tej sibacke...

            Nvanuz - Profil | Po 6.5.2013 15:28:39

            Oreh >> radsej alpoholik, ako malarik

              NOreh - Profil | Po 6.5.2013 15:28:18

              petersomja >> a kto nema kozy?

                NOreh - Profil | Po 6.5.2013 15:28:03

                vanuz >> pit sa to nemoze, lebo sa z Teba stane alpoholik

                  NHlava - Profil | Po 6.5.2013 15:26:15

                  vanuz >> len tak na cukor a davkovanie je kazdom...

                    Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 15:25:50

                    vanuz >> natret na kozu..)))

                      Nplacew - Profil | Po 6.5.2013 15:25:23

                      vanuz >> to nafukas aj ked sa len natierat budes :)))

                        Nvanuz - Profil | Po 6.5.2013 15:23:41

                        petersomja >> a vypit na ex? ci po davkach?

                          Npetersomja - Profil | Po 6.5.2013 15:22:49

                          mala flaska alpy do toho 25-30 klincekov (hrebickov) a nechat 1 den vyluhovat..respektive pokial ta alpa nezhnedne....a svaty pokoj s komarmi..))

                            Nplacew - Profil | Po 6.5.2013 15:18:01

                            vanuz >> a ktora ho to chyta, toho Stana? :)

                              Nvanuz - Profil | Po 6.5.2013 15:15:17

                              preco zase chyta stana?

                                NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 13:59:38

                                ivanv 25,59 >> ved to..normalne podmienky neriesim a nedavam nic.....toto je ale ine kafe

                                  Nplacew - Profil | Po 6.5.2013 13:40:24

                                  vanuz >> dnes som bol na mileticke rano a tam by si pozeral kolko tam mali priesad a v akych velkostiach,... :)

                                    Npace - Profil | Po 6.5.2013 13:37:21

                                    vanuz >> to nevadi...ale urcite videli vylucok

                                      Nvanuz - Profil | Po 6.5.2013 13:36:37

                                      ivanv 25,59 >> bratislavske deti v zivote nevideli paradajkovy list, neblazni :)

                                      navyse tu sa to vola rajciny a kupuje sa to v supermarkete

                                        Nivanv 25,59 - Profil | Po 6.5.2013 13:27:05

                                        uz nasi otcovia vedeli, ze vylucok z paradajkoveho listu odpudzuje komare. je to popisane aj v dnes uz kultovej knihe 1000+1 rada pre rybarov. skusal som a robim tak doteraz. listom paradajky si potieram ruky, krk a tvar a na usi si kvackam tiez paradajkovy list. v pohode to pol hodku- hodku funguje. pripominam, ze som to testoval v "normalnych" podmienkach, nie v kalamitnych.