Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMartinbati - Profil | Po 6.5.2013 12:50:25

kebator >> nestazujem sa :D

    Nkebator - Profil | Po 6.5.2013 12:48:51

    Martinbati >> Ty musis byt nejaky krasavec, ked na Teba tak letia komare :-)

      NMartinbati - Profil | Po 6.5.2013 12:45:19

      Laci >> mam skusenost ze tensie veci prehryzu bez vacsich problemov, casto pouzivam obycajny sustak, to tak lahko neprekusu, ma to viac vrstiev a neje to napasovane na tele, natieram tym szuku kremom aj krk, usi, tvar, hornu cast ruk a aj chrbat dole nad zadkom lebo ked sa predklanam niekedy sa mi zdvihne tricko a ti zmrdi vedia kedy maju kusat :D

        NKolac1 - Profil | Po 6.5.2013 12:41:50

        akurat volal marcel, uz o 13:15 ideme zarybnovat :)

          NLaci - Profil | Po 6.5.2013 12:39:48

          Martinbati >> ked je ich maximum hlavne po povodniach tak este aj v dedine kilometer dva od rieky to vyzera akoby tym ludom niečo bolo :)), pri vode ked na teba sadnu tak akoby si bol obsypaný makom

            NMartinbati - Profil | Po 6.5.2013 12:34:09

            taku smrst komarov som este nezazil, so vsetkym si zatial poradil ten krem. druha vec je ze stale chodim na ryby v nohaviciach a dlhom tricku, nikdy nie sortky a kratky rukav. kvoli slnku. a vecer kvoli komarom. neviem kam chodite vy na ryby, ale proti komarom, co nezakryjem tak natriem kremom, a pomaha

              NLaci - Profil | Po 6.5.2013 12:28:18

              Orion24 >> cely obleceny v lete, rukavice este aj kukla na hlave nieco ako vcelarska inak by si neprezil 5 minut

                NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 11:39:45

                Laci >> tiez ti pride smiesne ked Martin vysvetluje co protikomarom...(akoze nic proti nemu :-)))))))

                  N3stan - Profil | Po 6.5.2013 11:26:01

                  kebator >> tak si kup 50-ku

                    NLaci - Profil | Po 6.5.2013 11:22:21

                    Orion24 >> parkrat som zazil na latorici a ondave masaker, neviem si vynachvalit košice, co vsetko som koli rybam niekedy trpel :))

                      Nkebator - Profil | Po 6.5.2013 11:21:51

                      3stan >> aby ma nedrblo, ked sa namazem 100-kou

                        NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 11:20:34

                        oborc >> ked ti ukazem fotky ryb ....budes si mysliet niečo ine :-)

                          NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 11:20:12

                          3stan >> vraj 50 staci.....ze od 50-100 ma uz cca rovnaky ucinok...ale len teoria...neviem ako prax

                            NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 11:19:36

                            Martinbati >> len v Kosicohc ked je invazia...je to furt odvar voci tomu co j etu :-)

                              N3stan - Profil | Po 6.5.2013 11:18:10

                              kebator >> dal som len priklad. mal som 60 %-ny inu znacku a fungoval fakt dobre.

                                Nkebator - Profil | Po 6.5.2013 11:14:12

                                3stan >> a co hovoris na Repel 100 z ebay stranky, co si posielal ?

                                  NMartinbati - Profil | Po 6.5.2013 11:11:12

                                  ja proti hmyzu pouzivam krem szuku, je to super. ale ked idem vlacit tak sa nicim nenatieram, na rozdiel ked k vode idem s feedrom, ci na kapre

                                    NOreh - Profil | Po 6.5.2013 11:10:02

                                    v brodakoch po prsia, nepremokavej bunde, ciapke so zaclonou a neoprenovych rukaviciach som zatial problem nemal. a v inom k vode ani nechodim

                                      NLaci - Profil | Po 6.5.2013 11:05:19

                                      videl niekto tento film http://www.csfd.cz/film/231194-utek-ze-sibire/ v jednej pasáži ked prechádzali okolo bajkalu žrali komáre do krvi a domorodcov nie lebo nosili na krku taký nárdelník z nejakych rastlín, neviete čo to bolo? alebo len vymysel filmarov :)