Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nvanuz - Profil | Po 6.5.2013 11:01:17

oborc >> normalny B-komplex dilino, som sa toho prezral ked som idiel do Finska, clovek z toho smrdi ma kilometer

    Noborc - Profil | Po 6.5.2013 10:52:07

    vanuz >> ňúzo netrep, pri pití piva ich neodháňaš, zabudol som ty piješ octovú vodu, čo jej dolnáci víno hovoria. :o. :)

      NTatoo - Profil | Po 6.5.2013 10:48:18

      vanuz >> Myslíš tých dvojnohých ? To by mi neprekážalo...

        Nvanuz - Profil | Po 6.5.2013 10:47:13

        pomahaju aj zvysene davky vit. B., len to ma vedlajsie ucinky - odpudzuju vsetko zive, vratanie kociciek

          NTatoo - Profil | Po 6.5.2013 10:45:53

          oborc >> Bolo by zaujímavé zistiť, či tie komáre žerú aj domácich, alebo len prisťahovalcov...

            NTatoo - Profil | Po 6.5.2013 10:44:39

            gibbon >> A pogrcám sa.... To by už nešlo.. Už to mám za sebou.. Radšej zapálim okolo seba ohník...

              Noborc - Profil | Po 6.5.2013 10:43:32

              Orion24 >> Peťo hold platíš daň za tvoju nerozvážnosť keď si sa presťahoval na Záhorie! :o. :'(

                NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 10:38:25

                gibbon >> hold tu ich deet nezaujima :-)

                  Ngibbon - Profil | Po 6.5.2013 10:38:23

                  Tatoo >> nemusíš fajčiť, len si ju zapálenú hodíš frajersky do kútika :-))

                    Ngibbon - Profil | Po 6.5.2013 10:37:13

                    Orion24 >> je to možné, ale vyskúšaj ten predator s 50 deet budeš možno prekvapený....komári budú síce lietať tesne okolo ale nesadnú

                      NTatoo - Profil | Po 6.5.2013 10:37:05

                      Že by sme všetci, čo nefajčíme začali ? Iba kvôli komárom ?

                        Ngibbon - Profil | Po 6.5.2013 10:32:52

                        3stan >> vidíš to ma ako podporný prostriedok k repelentu nenapadlo :-))

                          NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 10:28:41

                          gibbon >> tak na zahori momentalne repelent nestaci.....musi byt aj mechanicka zabrana

                            N3stan - Profil | Po 6.5.2013 10:26:35

                            gibbon >> zabudol si na dobru zasobu cigariet

                              Ngibbon - Profil | Po 6.5.2013 10:18:31

                              však hovorím že predator napr tu http://www.pelada.sk/prislusenstvo/ochrana-repelent​/predator-maxx/
                              dá sa kúpiť aj v lekárni

                                N3stan - Profil | Po 6.5.2013 10:11:48

                                Makro >> kup si repelent s deet 50-60. na ebayi som kupoval nejaky do malarickych oblasti a fungoval perfektne.
                                ten ,co mam doma som nenasiel,ale napriklad tento
                                http://www.ebay.co.uk/itm/REPEL-100-55-INSECT-MOSQU​ITO-DEET-REPELLENT-SPRAY-/161021528150?pt=UK_Travel​Tickets_Accessories_RL&var=&hash=item257da18856#ht_​720wt_771

                                  Ngibbon - Profil | Po 6.5.2013 10:09:36

                                  Makro >> repelent predator, v rôznych koncentráciach, ja mám tuším 25% a oblečenie ktoré komáre neprepichnú, používam už dlho a iba občas po niekoľkých hodinách alebo ak sa veľmi spotím, mám pár štípancov na krku či rukách.

                                    NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 10:07:18

                                    Makro >> ta sietka na hlavu je fakt fajn...ale s kruhmi nech neprilieha k tvari.....

                                      NMakro - Profil | Po 6.5.2013 10:03:32

                                      kura11 >> Vyckaj, predpokladam do dvoch tyzdnov sa to zacne liahnut aj u vas. No tento rok je to hroza, chytam tak mam nanajvis jeden nahod a musim letiet inac katastrofa. Uz som raz videl ako srna to vzdala, teda aspon horar mi povedal ze to od komarov.

                                        NOrion24 - Profil | Po 6.5.2013 9:58:47

                                        Makro >> tak to prave testujem.....pomoze jedine klobuk so sietkou na hlavu a ruky kombinacia Szuku a Biolitu na konce rukavov...a samozrejme saty co neprepichnu....inak brutal
                                        bude este horsie...v mlakach je ciernava lariev.....behom 2-3 dni este len zacne masivne liahnutie kukiel.......Psov denne repelentujem budy a maju lietacky na dverach...inak by ich vycicali