Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nkura11 - Profil | Po 6.5.2013 9:56:41

Makro >> u nas zatia nic.. chvalabohu aspon daco ostava na zapade

    NMakro - Profil | Po 6.5.2013 9:55:14

    Pocujte, neviete poradit nejaky repelent co naozaj funguje? Lebo zas nasi pani nejako zabudli na postrek a pomali ani divoka zver nevidrzi tu invaziu.

      NMakro - Profil | Po 6.5.2013 0:02:44

      kura11 >> Co medajle a metaaaal :) U vas je vsetko mozne.

        Nkura11 - Profil | Ne 5.5.2013 22:25:11

        Mysho22 >> tak bol raz jeden dedko...

          NMysho22 - Profil | Ne 5.5.2013 22:24:19

          kura11 >> no a teraz tu o dedkovi večerníčkovi :-)

            Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 22:19:24

            Mysho22 >> ..tesne vedla..))

              Nkura11 - Profil | Ne 5.5.2013 22:17:00

              Mysho22 >> tento rok uvidis jak nam na krky vesaju medaile..

                NMysho22 - Profil | Ne 5.5.2013 22:13:18

                petersomja >> myslíš 2 dni staré ponožky? :-D

                  NMysho22 - Profil | Ne 5.5.2013 22:12:49

                  kura11 >> na druhý rok ťa s tou vetou privítam v 2 lige :-)

                    Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 22:11:45

                    kura11 >> ..ne,to neni ono....to poznam...))

                      Nkura11 - Profil | Ne 5.5.2013 22:07:13

                      petersomja >> vonu vytazstva.. to citime vsetci.. len nie kazdy to aj skutocne ovonia

                        Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 22:03:57

                        Mysho22 >> ..aj ty to citis.?.))

                          Nkura11 - Profil | Ne 5.5.2013 21:57:02

                          Mysho22 >> to sa nestane.. elita nepada.. len luzrí

                            NMysho22 - Profil | Ne 5.5.2013 21:47:07

                            kura11 >> pchááá tak to radšej ostanem vo svojom kolieskovom teame a na budúci rok keď spadnete naspať medzi elitu vám vytrem kocúra :-)

                              NMysho22 - Profil | Ne 5.5.2013 21:46:11

                              petersomja >> tesne vedla ,ale šlahnutý sú podobne :-D

                                Nkura11 - Profil | Ne 5.5.2013 21:43:32

                                Mysho22 >> nas laka skor tych 50 litrikov na sezonu jak tvoje kvality :-))

                                  Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 21:38:57

                                  Mysho22 >> ..MM...myslis Marilyn Manson..??

                                    Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 21:35:05

                                    Orion24 >> ..ja vam zavidim...mat sviatky 2 x...to nema hocikto..))

                                      NOrion24 - Profil | Ne 5.5.2013 21:33:03

                                      petersomja >> sme nato zvyknuty......ze na nas inak pozeraju :-)

                                        NMysho22 - Profil | Ne 5.5.2013 21:26:37

                                        kura11 >> ja ti neviem ako to v tom hokeji chodí nie je to zrovna môj partikel o tom by ti mohol skorej pobásniť Skalický fenomén MM ...... za 50litrov ? šak to máte s Kolacom na raňajky :-)