Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nkura11 - Profil | Ne 5.5.2013 21:21:11

Mysho22 >> boa asi ked ty mas nasmu teamu co ponuknut si jak ten hokejišťa.. kedz ši dobrý tak mu je ponuknuty lepsi team.. za 50 litrov vinka ta asi buduci rok draftujeme s 1 veho miesta..

    Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 21:12:02

    Orion24 >> ..len bacha na tohoto..))) http://www.youtube.com/watch?v=oqS5bShwnJs

      NMysho22 - Profil | Ne 5.5.2013 21:09:22

      Orion24 >> neboj Pezinok mám kúsok od firmy zbehnem ta z času na čas pozreť ak ti povolia návštevy :-)

        NOrion24 - Profil | Ne 5.5.2013 20:51:25

        petersomja >> co by bolo...budu kukat jak puci :-)

          Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 20:26:48

          Oreh >> ..len mam trosku obavu o Oriona...neviem co si ludia pomyslia ked na zahori zacne zajtra behat zo sibakom...))

            NOreh - Profil | Ne 5.5.2013 20:05:18

            petersomja >> dik, na zajtra je vsetko pripravene :)

              Npetersomja - Profil | Ne 5.5.2013 19:50:01

              Svidnik.......chalani veselu sibacku...)))

                Nkebator - Profil | Ne 5.5.2013 13:15:03

                Caute, upratoval som v suflikoch a nasiel som nasledovne:

                CD01 Brown Trout
                CD01 Silver
                CD03 Bleeding Hot Olive
                CD03 Silver
                CD03 Bleeding Pearl
                CD03 Brown Trout
                MFR03 Brook Trout
                XRS06 Silver
                J-5 Silver
                JSR-4 Blue Shad
                SSR07 Golden Alburnus
                SSR07 Goldfish
                HJ-10 Glass Blue Minnow

                Voblery su nove, nerozbalene, ale povrch krabiciek je osuchany

                Ak by mal niekto zaujem, cena je 4.5 - 5.5 euro kus a pokial to niekto zoberie vsetko, siltovka Cabelas zdarma

                  NOrion24 - Profil | Ne 5.5.2013 12:52:27

                  Makro >> asi tak...aj preto mame starsich hracov...bo neni z coho vyberat...a kazde zranenie..vyrazne nas oslab...ale ako vravis...nehraju zle...ja to chapem aj ked nevyhraju...myslism si ze robia co vedia a aj snazia sa ako vedia.....raz to vyjde raz nie....

                  fini neskusaju...to ze su novy neznamena ze su hocikto

                    NMakro - Profil | Ne 5.5.2013 9:56:32

                    Orion24 >> Ale Fini skusaju ako v hornej dolnej. Teda 14 novych hracov. Myslim ze to spravili velmi dobre, lebo takto budu na Olympiade velmi konkurencieschopny. U nas nieje taky veky vyber a na male slovensko hrame krasne. Skoda ze mame najvacsi vekovi priemer. My vzdy len mozme prekvapit, kdezdo ine hokejovo silne krajny musia.

                      NOrion24 - Profil | So 4.5.2013 23:21:14

                      petersomja >> toto je repre...ne skusanie v hornej dolnej.....tu sa uz neskusa....ale ide na istotu

                        Npetersomja - Profil | So 4.5.2013 22:41:57

                        vanuz >> ..sak aj ja..je mlady dravy..nech ho vypustia..))

                          Nvanuz - Profil | So 4.5.2013 22:40:10

                          petersomja >>danovi prajem, aby sa chytil na tychto ms, aj ked ma casu a casu. V slovane mu to slo

                            Npetersomja - Profil | So 4.5.2013 21:41:39

                            ivanv 25,59 >> ..ja nechapem preco tam neni Daňo..a Stanovi neni co vycitat,ale jasne nech si to skusi aj Janus..

                              Nivanv 25,59 - Profil | So 4.5.2013 21:31:21

                              petersomja >> mne to pripada ako team work, bez prirodzeneho lidra. uvidime, ci je to dobre, ci zle. predpokladam, ze teraz sa dostane do branky konecne janus a uz tam aj ostane

                                Npetersomja - Profil | So 4.5.2013 20:20:20

                                ..asi ma ohne z toho hokeja....ale hrame dobre...

                                  Nmike1977 - Profil | So 4.5.2013 17:42:14

                                  Nat >> Díky moc, to určitě vyzkouším :-) Tedy nejen já :-)

                                    NNat - Profil | So 4.5.2013 16:08:36

                                    mike1977 >> Skus tu, je to priamo v meste http://www.carptona.sk/cennik

                                      Nmike1977 - Profil | So 4.5.2013 0:31:17

                                      Ahoj, sic jsem četl Vaše BP a RŘ, a chtěl jsem na jeden den (Šurany) zpříjemnit den rybačkou ve středu nyní. Ale 17 Euro za den? Není to moc, když kapr je pořád hájený ???? (nejsem kaprař, jen feedař a hlavně dravco občas chytač :-) )

                                        Nanthrax - Profil | Pá 3.5.2013 23:00:38

                                        placew >> Nejako tak :D