Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npetersomja - Profil | Pá 3.5.2013 22:47:48

kura11 >> čierno čierna tma...))

    Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 22:45:32

    petersomja >> prsi len pre ciernavu nevidno :-O

      NTatoo - Profil | Pá 3.5.2013 22:42:17

      kura11 >> To máš iba v hlave zatmenie, to nie je počasím. :-)

        Npetersomja - Profil | Pá 3.5.2013 22:42:00

        kura11 >> ..krasna burka..aj prsi?..))

          Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 22:40:25

          tak som dosiel domov a nafotil.. absolutna ciernava..

            Nplacew - Profil | Pá 3.5.2013 22:37:41

              NMakro - Profil | Pá 3.5.2013 21:23:27

              Marek_R >> anthrax - 3.5.2013 21:08:46 >> fesak. My po robote .

                Nanthrax - Profil | Pá 3.5.2013 21:08:46

                Makro >> Toto mi nerobte,nemôžem ísť k vode,parí sa mi z hlavy z matematiky.Teda už neparí už mám blok.Potočáci na mňa čakajú a ja nemôžem, jáááj.

                  NTatoo - Profil | Pá 3.5.2013 21:05:43

                  Makro >> Ja som išiel, že budem prednostne fotiť, len mi to potom nedalo, tak som najprv pofotil a trochu aj zahádzal. Niekedy najprv zahádzal a keď nič, tak som pofotil. :-) Ale jedna, tá prvá, bol asi sivoň, lebo bol veľmi tmavý. Ten druhý mohol byť dúhak...

                    NMakro - Profil | Pá 3.5.2013 20:59:27

                    Tatoo >> po17.00 asi si našiel zabudnute duhaky. Henten mal 33. Radšej si fotil prírodu :)

                      NTatoo - Profil | Pá 3.5.2013 20:56:34

                      kura11 >> To svetlé je Rakúsko a tie kopce sú Alpy, ktoré inak nie je vidieť. Sa ti zdá, že tá obloha hore nie je čierna ? Vtedy sa tak rýchlo zotmelo a začala riadna búrka.

                        NeXecutor - Profil | Pá 3.5.2013 20:39:57

                        gibbon >> krásne zdravé ryby. Až sa čudujem sam že prečo práve na miestach kde som pominulé roky nemal ani zaber a to ani na privlač. No dnes je tomu inak...

                          Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 20:38:15

                          Tatoo >> ta ani by som nepovedal, dnes tí odfotim večer jak prídem domov totálnu ciernavu :-)

                            NTatoo - Profil | Pá 3.5.2013 20:35:35

                            kura11 >> To ja mám krajšie obrázky búrky.. To je absolútna čierňava..

                              Ngibbon - Profil | Pá 3.5.2013 20:34:16

                              eXecutor >> paradne ryby Jakub, ani šupina im nechýba

                                Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 20:31:13

                                eXecutor >> ta búrka je exluzivna, máš like

                                  NTatoo - Profil | Pá 3.5.2013 20:27:06

                                  Makro >> Kedy si bol ? Ja teraz od 14:00 cca do 18:00. Našiel som stanovištia dvoch krásnych rýb. :-) len treba veľmi presne nahodiť medzi konáre... Jedného som mal trikrát na palici. (alebo ich tam je viac :-)) ) Tých malých na háčiku som netrápil fotením

                                    NeXecutor - Profil | Pá 3.5.2013 20:18:42

                                    Tatoo >> Áno double. Nechapačka. Ja som tie ryby nemohol dvihnúť od dna. Prvý krát v živote na muškarku dva ryby naraz. Ten väčší 49cm, menšieho som rýchlo vyhačkal , lebo jeden do jednej strany, druhy do druhej strany sa tískali. Nechcel som aby roztrhali nadvazec. Chvála bohu sa to nestalo a bol som úspešný pri zdolaní.

                                      NMakro - Profil | Pá 3.5.2013 20:17:40

                                      Tatoo - 3.5.2013 20:14:27 >> Aj ja.

                                        NTatoo - Profil | Pá 3.5.2013 20:14:27

                                        Ja som bol pozrieť Vydricu, pár foto dávam. Na tých posledných dvoch sú v strede obrázku potočáčiky.