Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NTatoo - Profil | Pá 3.5.2013 20:13:41

eXecutor >> Kubo, to si mal duble ? Na tej druhej fotke to tak vyzerá.

    NCardinal - Profil | Pá 3.5.2013 19:55:29

    Tak nám od včera tečie kakao. To je dobre, pri vode bude pokoj, snáď jazerá niečo zachránia. Kapra na muchu som už dávno nelapol, pôjdem asi vyskúšať:-))) Aj predpoveď na máj vyzerá, že tento rok bude vody dosť.:-((

      NeXecutor - Profil | Pá 3.5.2013 19:54:52

      Apocalypsa...
      Aj takto by sa dal nazvať dnešný deň pri vode. Ale zato ryby brali krásne. Znovu jalce a znovu veľké jako bejk... 49 a 53cm. No a ta búrka po zdolaných rybách. Strach...

        NSp. - Profil | Pá 3.5.2013 19:11:09

        Kolac1 >> :) veď som napísal že maš pravdu :)

          Nvanuz - Profil | Pá 3.5.2013 18:49:17

          ze tam kuci vali na zavody citam uz od decembra vsademozne. To musia byt minimalne majstrovstva zemegule

            NKolac1 - Profil | Pá 3.5.2013 18:27:52

            Sp. >> ked hovorim ze je to rieka, tak to je rieka.... :) bol som tam na dovolenke :)))

            http://en.wikipedia.org/wiki/Cetina

            a dalsia vec, wikipedia neklame :)

              NSp. - Profil | Pá 3.5.2013 18:26:38

              Kolac1 >> nie Koláču :) chalan mysli dedinu Velký Cetin je tam sukromna voda :)
              a inak maš pravdu rieka Cetina je rieka v Chorvátsku :)

                NKolac1 - Profil | Pá 3.5.2013 18:07:39

                Špek >> cetina, to nieje rieka v Croatii ?

                  Nvanuz - Profil | Pá 3.5.2013 17:40:22

                  co stale s tym cetinom? Sak uz tu je specialna otazka na cetin, tam si pozeral?

                    NŠpek - Profil | Pá 3.5.2013 16:36:51

                    čau chlapi, nemáte někdo zkušenost s rybařinou na Velký cetín? 22ha... jsou tam zavody tak každe info dobré předem děkuji

                      NMysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 15:57:19

                      Hlava >> nie grill ho tesne minul bol to riadny pupkáč :-D

                        Npace - Profil | Pá 3.5.2013 15:56:10

                        Hlava >> fantastikus...barátom

                          NHlava - Profil | Pá 3.5.2013 15:55:45

                          Mysho22 >> mal aj kocky na bruchu ???

                            NHlava - Profil | Pá 3.5.2013 15:54:52

                            pace >> hat perse

                              NMysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 15:53:40

                              Hlava >> šmejdi !!!! a také pekného pupíka som Milankovi posielal :-D

                                NMysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 15:53:11

                                Jednoznačne bryndzové halušky so slaninou majú na vrch oproti marmeládovým croasantom :-)

                                  Npace - Profil | Pá 3.5.2013 15:52:48

                                  Hlava >> ides zajtra na Hernád?

                                    NHlava - Profil | Pá 3.5.2013 15:52:12

                                    Mysho22 >> mas to bloknute :-)

                                      NMysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 15:51:14

                                      placew >> mrk ma nemá rád :-)

                                        Npetersomja - Profil | Pá 3.5.2013 15:43:28

                                        Milan111111 >> ..aj ja ta zdravim Milanko....opät si ma pobavil..))))
                                        nech sa ti dari..........