Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Nfána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 21:13:10

jak to že vám to nejde ??? posílám to jako vždycky

    NBlondak - Profil | Ne 1.3.2015 21:10:47

    stan4d >> :-) to neeee:-)

      Nstan4d - Profil | Ne 1.3.2015 21:09:47

      Blondak >> ani mně,asi tam Fána ještě potřebuje poupravit výsledky,Láda mu prej poslal všimný ze zabijačky :o)))

        NBlondak - Profil | Ne 1.3.2015 21:08:26

        Fana mě to nejde :-)

          NBlondak - Profil | Ne 1.3.2015 20:46:54

          stan4d >> Stando to máš pravdu :-)

            NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 1.3.2015 20:45:39

            Hoši nemám důvod švindlovat pokud se jedná o moji vyřízlou fotku...takže díky za kladný přístup

              Nstan4d - Profil | Ne 1.3.2015 20:44:49

              Blondak >> no vy vtom zase děláte binec,do toho ještě Thomas ještě že jsme s Fánou takový mněkoty

                NBlondak - Profil | Ne 1.3.2015 20:41:30

                Tak dobrá bude mít radost 9.350 kg dík všem.

                  NJearfish - Profil | Ne 1.3.2015 20:33:20

                  souhlas

                    NBertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 20:28:39

                    taky souhlas

                      Nfána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 20:23:39

                      Blondak >> napiš sem váhu a hotovo myslím si že o nic nejde

                        Nfána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 20:22:50

                        Thomasovi nejde poslat fotka tak mě to hodil na email má 9.466

                          NTheJohnyCZ - Profil | Ne 1.3.2015 20:21:27

                          taky souhlasím

                            Npinokio alias dabel - Profil | Ne 1.3.2015 20:20:53

                            Souhlas s Fanou

                              NTHOMSON - Profil | Ne 1.3.2015 20:20:46

                              nejde me poslat fotka :(

                                NLadadar - Profil | Ne 1.3.2015 20:20:08

                                fána8 CZ >> souhlas

                                  Nfána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 20:16:48

                                  Blondak >> jestli měl chyceno tak at se tu každý vyjádří ale já bych to uznal

                                    NBlondak - Profil | Ne 1.3.2015 20:12:44

                                    fána8 CZ >> Prosimte chytal nej mel 9.3kg ale jenom ho zacernal nenechal si original a jeste jsem ho zaregistroval na mrku pred osmou hodinou a nemuze prispivat tak chybama se clovek uci jinak to tam mam ze ten kdo je zaregistrovanej mene jak tri dny tak nemuze .

                                      Nfána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 20:12:10

                                      tak tohoto kola se nezúčastnil akorát Athos,Lab a newia
                                      jdu dělat tabulku

                                        Červené karty: ročica, Leader CZ