Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NBertík 007 - Profil | Po 2.3.2015 9:33:31

Ladadar >> ani to nestahuj, já ho už vymazal.....

    NBertík 007 - Profil | Po 2.3.2015 9:30:55

    na tom revíru se nedá chytat, totální nesmysl, dejte tam už konečně něco normálního !!!

      NLadadar - Profil | Po 2.3.2015 9:16:47

      fána8 CZ >> Staňo v čem bude změna, v revíru?Já jen jestli to mám vůbec stahovat

        NLadadar - Profil | Po 2.3.2015 8:50:26

        fána8 CZ >> zdar.mě to jde, jen musíte při otevření souboru požádat o přístup,ale to jste mohli zjistit už před týdnem při první tabulce

          Nfána8 CZ - Profil | Po 2.3.2015 8:33:46

          Bertík 007 >> už jsem psal Jerrymu budeme to řešit musí asi povolit přístupy

            Nfána8 CZ - Profil | Po 2.3.2015 8:32:57

            Lab >> jj už jsem to tu psal asi bude změna

              NLab - Profil | Po 2.3.2015 8:27:20

              Bertík 007 >> Prej do tabulky!!! Já ať to plesknu kam to plesknu,pořád mám 1°C.Jenom kyslík se mění:-((((

                NBertík 007 - Profil | Po 2.3.2015 8:19:25

                fána8 CZ >> taky mě to nejde se dostat do tabulky.....

                  Nfána8 CZ - Profil | Po 2.3.2015 7:30:49

                  teda nevím nevím špatné hodnoty zatím ani drb

                    Nfána8 CZ - Profil | Po 2.3.2015 7:27:37

                    THOMSON >> na direktoriát se vyser že máš volšový ruky za to nikdo nemůže :D :D

                      NTHOMSON - Profil | Po 2.3.2015 7:25:50

                      stan4d >> Stando...snažil jsem se poslat fotku na MRK a nevím proč,nešlo mě to...tak jsem to chtěl poslat FANOVI přes SKYPE,taky hovno ..tak po jeho schválení jsem mu to poslal na email ...
                      nevím v čem je problem ...že by direktoriát podcenil technologii :) :)

                        Nfána8 CZ - Profil | Po 2.3.2015 7:09:29

                        pořeším to s Jerrym vydržte

                          NLab - Profil | Ne 1.3.2015 22:18:04

                          Ahoj pánové.Zkouším všechno možný i nemožný,abych hru rozchodil.Nainstaloval jsem ji na jiný oddíl než C:
                          Je možné,aby mě digitherm ukazoval na revíru všude pouze jednu hodnotu °C? Jinak třeba kyslík se mění.

                            NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 1.3.2015 22:17:31

                            Jak se dostanu k té tabulce...to si musím založit maila na googlu?

                              NLadadar - Profil | Ne 1.3.2015 22:14:29

                              stan4d >> to Teda nebylo pěkné

                                Nstan4d - Profil | Ne 1.3.2015 21:52:03

                                do zítřejší 20.00 se můžete vyjádřit k revíru,(jestli tam někdo má technické problémy atd.)

                                  NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 1.3.2015 21:30:15

                                  žádnej účet na googlu nemám

                                    NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 1.3.2015 21:29:13

                                    Po mě to chce přihlášení

                                      NBlondak - Profil | Ne 1.3.2015 21:25:34

                                      Tak asi no nevadi

                                        NTheJohnyCZ - Profil | Ne 1.3.2015 21:13:14

                                        Blondak >> myslím si že musíš být přihlášenej přes gmail.com :).. já jsem přihlášenej a šlape mi to :)

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ