Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 20:11:28

T.o.m.a.s.i.n.o >> si myslím, direktoriat je neůprosný, ani ůplatek ve formě jitrnic a jelit nechtěli

    Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 20:10:58

    tak to je lepší než 10 zápisovejch......

      fána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 20:10:02

      Ladadar >> jaj to je krasavec uplně mě tečou žgryndy

        T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 1.3.2015 20:09:40

        tak ten je zápisovej

          Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 20:09:40













          tato sviňka měla přednost před těma malýma prasátkama






            fána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 20:09:23

            Blondak >> co mladej??

              Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 20:07:42

              Důvod me 3 denní nepřítomnosti

                stan4d - Profil | Ne 1.3.2015 20:06:10

                kubah >> na 11 místě

                  kubah - Profil | Ne 1.3.2015 20:05:00

                  stan4d >> a kde jsem já?

                    stan4d - Profil | Ne 1.3.2015 20:04:15

                    tabulka 2. kola
                    1. Dábel
                    2.Bertík
                    3.Blondák
                    4. Stan4d
                    5. the Johny CZ
                    6. Fana8
                    7.Ruprd
                    8.flyEddie
                    9.kiklop
                    10.Ladadar
                    11.Kubah
                    12.T.o.m.a.s.i.n.o.
                    13.Jearfish

                    Děkuji všem za učast a těším se v příštím týdnu na rybníku Charelston http://www.fishsim.cz/venues_cz.htm

                      Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 20:03:37

                      Ladadar >> aha, tak ti pěkně děkuji......

                        Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 20:02:19

                        Bertík 007 >> to já vím, přesto ti gratuluju, jen si ještě projdi pravidla dědku

                          Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 20:00:41

                          Ladadar >> dík, ale já nevyhrál

                            Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 20:00:29

                            pinokio alias dabel >> Dable, no pěkně,gratuluji

                              kubah - Profil | Ne 1.3.2015 19:59:54

                              No, nic.

                                TheJohnyCZ - Profil | Ne 1.3.2015 19:59:25

                                pinokio alias dabel >> taková nítěnka :D

                                  Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 19:59:18

                                  Bertík 007 >> Vaclave, gratulace podruhé

                                    pinokio alias dabel - Profil | Ne 1.3.2015 19:59:01

                                    Dík

                                      TheJohnyCZ - Profil | Ne 1.3.2015 19:58:59

                                      Ladadar >> tak jasný.. ale hlavně že aspoň nějaká ryba..furt lepší než nic

                                        Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 19:58:21

                                        pinokio alias dabel >> no konečně pořádná ryba, gratulace

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ