Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

pinokio alias dabel - Profil | Ne 1.3.2015 19:57:00

¨zápisová

    Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 19:56:40

    TheJohnyCZ >> nebyl čas

      Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 19:55:00

      stan4d >> jasné, ven s ním,



      stan4d - ® [Poslat soukromou zprávu.] Ne 15.2.2015 22:13:08
      závodníci,chtěl bych ještě k pravidlum pár detailu:Jakmile někdo pošlete foto jako jako zápisové tak se ta danná ryba bude počítat a už jí nebude možno přepsat (at v tom není binec) tak pokud možno si to nechte až na neděli a pokud možno v neděli už by bylo dobro posílat jen zápisová fota at v tom není bordel.

        T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 1.3.2015 19:54:57

        Stando,tak tu neořízlou už nemám,ale jak vidím,tak to stejně nevadí.....tak pro příště se polepším

          Blondak - Profil | Ne 1.3.2015 19:54:55

          posílám

            Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 19:53:04

            tak už jsem ho našel....zápisová

              stan4d - Profil | Ne 1.3.2015 19:51:41

              T.o.m.a.s.i.n.o >> je třeba dát celou fotku s datumem,bertíku ty riskuješ šoupnu ti tam toho nejmenšího a bude

                TheJohnyCZ - Profil | Ne 1.3.2015 19:51:16

                Ladadar >> čekal jsem od tebe víc

                  Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 19:51:15

                  Ladadar >> já tu zápisovou v tom množství nemůžu najít....

                    Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 19:50:39

                    .

                      Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 19:50:15

                      dokonce ani tento nééééé

                        T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 1.3.2015 19:50:14

                        Můj zápisovej...za 10 minut neblikne stejně větší

                          Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 19:49:56

                          Bertík 007 >> Venco ty jsi na diskvalifikaci, psalo se taky v neděli pro přehlednost nedávat již žádné jiné fotky krom zápisové

                            Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 19:48:45

                            tak jsem zde

                              stan4d - Profil | Ne 1.3.2015 19:47:58

                              tak taky přidám tu svoji

                                Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 19:47:19

                                ani tento není zápisový.....

                                  Bertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 19:44:50

                                  toto je pro potěšení oka, to není zápisový....

                                    TheJohnyCZ - Profil | Ne 1.3.2015 19:43:11

                                    fána8 CZ >> díky :) ale nic moc určitě Láďa dáběl atd maj většího

                                      fána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 19:41:12

                                      TheJohnyCZ >> pěkný

                                        Ladadar - Profil | Ne 1.3.2015 19:38:41

                                        Zdar za chvilku dorazim domu, zapnu pc a poslu tu moji.nic moc hned z pondělka od čtvrtka nechytáno. Málo času.

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ