Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NTheJohnyCZ - Profil | Ne 1.3.2015 19:36:17

tak taky posílám :)

    NJearfish - Profil | Ne 1.3.2015 19:23:34

    aspoň něco

      NKiklop-ek - Profil | Ne 1.3.2015 19:21:17

      :)

        Nfána8 CZ - Profil | Ne 1.3.2015 19:19:44

        taky posílám

          Nruprd - Profil | Ne 1.3.2015 18:24:50

          zápisová

            NBertík 007 - Profil | Ne 1.3.2015 17:54:13

            pěkný kousek

              NflyEddie - Profil | Ne 1.3.2015 17:50:53

              Tak dávám zápisového. Pěknej revír,chytal jsem zde poprvé. Od zítřka jsem mimo čr,takže nebudu další kolo chytat. Tak Vám hoši přeji hodně štěstí. Mějte se.

                Nkubah - Profil | Ne 1.3.2015 17:42:40

                Tak jak, kdo má přes 15kg? :-)

                  Nkubah - Profil | Ne 1.3.2015 6:43:10

                  Základ by byl - teď přidat...

                    NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | So 28.2.2015 23:37:33

                    tak konečně něco

                      Nkubah - Profil | So 28.2.2015 8:47:43

                      Tak to jdu pustit... V týdnu na boilies jen candáti...

                        Nruprd - Profil | Pá 27.2.2015 17:52:09

                        Bertík 007 >> opravdová desítka, pěkně..)

                          NBertík 007 - Profil | Pá 27.2.2015 10:45:58

                          no konečně, i to štěstí se jednou unaví........

                            Nkubah - Profil | Čt 26.2.2015 21:59:33

                            ruprd >> desítek už mám pět - takže jsem před Standou :-))


                            Zítra bude pátek - to pujdou dvanáctky ! :-)

                              Nstan4d - Profil | Čt 26.2.2015 21:56:28

                              ruprd >> já už mám dneska tři,ale v sobě,tak dám asi ještě jednu hezky vychlazenou a pudu spát :o)))

                                Nruprd - Profil | Čt 26.2.2015 21:50:15

                                no a kdo už má tu 10tku ?

                                  NLadadar - Profil | Čt 26.2.2015 19:36:20

                                  fána8 CZ >> mě ti berou, ale do 9 kil, už jsem nekde psal, kolem 7 kg do 20 min, a sami se zavěsí, když u toho nejsu

                                    NTheJohnyCZ - Profil | Čt 26.2.2015 19:10:49

                                    fána8 CZ >> mě to bere :D

                                      Nfána8 CZ - Profil | Čt 26.2.2015 19:09:56

                                      no to jsem zvědav na neděli jak se budou posílat zápisové fotky nikomu to nebere :D :D

                                        NTheJohnyCZ - Profil | Čt 26.2.2015 19:09:49

                                        Bertík 007 >> a to ti stačí ?

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ