Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Bertík 007 - Profil | Čt 26.2.2015 19:05:37

nekecám mám nachytáno.......8,9+

    Ladadar - Profil | Čt 26.2.2015 19:03:30

    Bertík 007 >> ty zas kecáš, to by ti nedalo, aby ses nesnažil

      Bertík 007 - Profil | Čt 26.2.2015 18:17:54

      u mě je to tím , že mám vypnutou hru.....

        Bertík 007 - Profil | Čt 26.2.2015 18:17:11

        jj taky,taky

          pinokio alias dabel - Profil | Čt 26.2.2015 16:26:37

          taky vám to nebere jako mně

            Athos CZ - Profil | Čt 26.2.2015 13:46:58

            Ladadar >> Bohužel se flákam všude možně, málokdy v Plzni

              Bertík 007 - Profil | Čt 26.2.2015 13:46:51

              Athos CZ >> ty ještě žiješ ??

                Ladadar - Profil | Čt 26.2.2015 13:34:08

                Athos CZ >> zdravím Plzeň,jsem si říkal kde se flákáš

                  Athos CZ - Profil | Čt 26.2.2015 13:26:09

                  to teda asi jak kdo. Já nemám nic, co by stálo za řeč :-(

                    Bertík 007 - Profil | Čt 26.2.2015 13:17:34

                    to už máte všichni nachytáno, že je tady takový klid........

                      Ladadar - Profil | Čt 26.2.2015 11:41:20

                      Bertík 007 >> sumec

                        fána8 CZ - Profil | Čt 26.2.2015 11:00:05

                        kdyby jste někdo jel příští týden do Brna na rybářský veletrh dejte vědět budu tam všechny 4 dny

                          Bertík 007 - Profil | Čt 26.2.2015 10:55:51

                          kapr

                            Kiklop-ek - Profil | Čt 26.2.2015 9:47:40

                            jedna maskovaná :)

                              Bertík 007 - Profil | Čt 26.2.2015 9:39:40

                              ruprd >> moc pěkný.....

                                ruprd - Profil | St 25.2.2015 21:11:22

                                konečně jdou i sekat )

                                  pinokio alias dabel - Profil | St 25.2.2015 16:35:39

                                  fána8 CZ >> Fáno Krasavec

                                    Kiklop-ek - Profil | St 25.2.2015 12:15:42

                                    Bertík 007 >> si k tobě dovolujou,sprostáci... :) :)

                                      Bertík 007 - Profil | St 25.2.2015 11:37:13

                                      Kiklop-ek >> no vypadá to,že asi joooo, za celé dopoledne jeden 5,5 a jak přidám na nástraze, tak mě ukazují akorát prdel.....

                                        Kiklop-ek - Profil | St 25.2.2015 10:40:12

                                        Bertík 007 >> fána to má cinklý.... podej protest :D

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ