Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NBertík 007 - Profil | St 25.2.2015 9:22:43

fána8 CZ >> pěkný kousek...já už se radši dívám z okna.....ryby na to serou a já brzo taky....

    Nfána8 CZ - Profil | St 25.2.2015 9:07:39

    taky mě rostou

      NKiklop-ek - Profil | St 25.2.2015 8:30:26

      tak jsem to pozměnil a ejhle, hned první fišle 8,5+ :)

        Nfána8 CZ - Profil | St 25.2.2015 7:55:17

        to je revír na koule candát :D :D :D

          NKiklop-ek - Profil | St 25.2.2015 7:51:48

          Lab >> :( ... zlatý XP :)

            NLab - Profil | St 25.2.2015 6:41:01

            stan4d >> S lítostí musím ohlásit odstoupení od závodu z technických důvodů.
            Hra pořád padá a nedokážu si s tím poradit.Kompletní instalace nové hry nepomohla a jako jediné se jeví přeinstalace Windows,a do toho se mi nechce:-((((((

              Nstan4d - Profil | Út 24.2.2015 22:35:48

              tak celej den ani drbanec asi sem si stáhnul revír ještě před zarybněním,asi to anuluju :o))

                Nstan4d - Profil | Út 24.2.2015 20:43:18

                příště bude nějaké hodně velké akvárko,aby sme si i my slabší zachytaly :o)))

                  NBertík 007 - Profil | Út 24.2.2015 20:13:11

                  ale jeden už se okolo prosmýknul.......Carp 11. 281 Kg Hook didn't set

                    NBertík 007 - Profil | Út 24.2.2015 20:11:23

                    pinokio alias dabel >> co brečíš, já ho nemám.....(zatím)

                      Nruprd - Profil | Út 24.2.2015 19:57:54

                      Carp 9. 968 Kg Hook didn't set

                        Npinokio alias dabel - Profil | Út 24.2.2015 19:43:57

                        Bertík 007 >> Jen 8+

                          NBertík 007 - Profil | Út 24.2.2015 19:43:46

                          je to 8+ ?????

                            NBertík 007 - Profil | Út 24.2.2015 19:42:54

                            pinokio alias dabel >> krásná fotka, ale nepřečtu hmotnost ryby

                              Npinokio alias dabel - Profil | Út 24.2.2015 19:33:55

                              tak spon nejaka čudla se spletla :-))))

                                Nkubah - Profil | Út 24.2.2015 19:32:50

                                Asi budu udit...

                                Jeden had za druhým :-))))

                                  Nruprd - Profil | Út 24.2.2015 19:30:02

                                  Ladadar >> pěkně, lepší jak ryba 10+ :-)

                                    NLadadar - Profil | Út 24.2.2015 19:26:58

                                    hmm, tak jsem přepsal Tomassinovi lína

                                      NLadadar - Profil | Út 24.2.2015 19:21:33

                                      Lab >> to fakt nevím, nezbude než to nahrát postupně do hry

                                        NLab - Profil | Út 24.2.2015 19:20:24

                                        Ladadar >> To mě napadlo taky:-)) Ale který!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ