Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NLadadar - Profil | Út 24.2.2015 19:19:53

ruprd >> to není moglich, šupinatí s tím jedou sami, ani sekat nemusím,ale je pravda, že těm 10+ se nechce

    NLadadar - Profil | Út 24.2.2015 19:18:18

    Lab >> určitě budou někde tu, http://www.fishsim.net/addonsel.php?Tack=1&Order=1&​Update=Update+display&List=100&SRCH=&Strt= , ale které to jsou ti neporadím

      Nruprd - Profil | Út 24.2.2015 19:17:48

      sice 2 záběry, ale ani jeden nebyla možnost zaseknout, větší 7,8kg..

        NLab - Profil | Út 24.2.2015 19:06:56

        Nazdar pánové,zboural sem celou hru,instaluji jenom to nejnutnější a nějak nemůžu najít moje oblíbený proutky.Měl sem je tam už hodně dlouho a nepamatuju si co mám stáhnout.Jsou na tomto obrázku:
        http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/40/1151201_e855c.j​pg
        Děkuji za pomoc.

          Nfána8 CZ - Profil | Út 24.2.2015 15:13:44

          pinokio alias dabel >> já ještě neměl ani drbanec

            NLadadar - Profil | Út 24.2.2015 14:49:25

            Bertík 007 >> Sám mám málo, ještě nalívat pražákům

              NBertík 007 - Profil | Út 24.2.2015 14:39:36

              Je to tady znovu. Na Hodonínsku se otrávil metanolem muž z Prahy. Ládo to si na to nemůžeš dávat trochu pozor.....nenalejvej pražákům, ti hovno vydrží....

                NBertík 007 - Profil | Út 24.2.2015 14:36:16

                já dopoledne 5,549 kg a od té doby hovno.........

                  NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Út 24.2.2015 14:20:48

                  já dnes 4+ a 5+ ale teď se to odmlčelo

                    NKiklop-ek - Profil | Út 24.2.2015 14:16:37

                    moje řeč :) :)

                      NLadadar - Profil | Út 24.2.2015 14:09:38

                      pinokio alias dabel >> zlatá Klíčava

                        Npinokio alias dabel - Profil | Út 24.2.2015 13:59:58

                        Kluci taky vám to nebere jako mně :(

                          Nfána8 CZ - Profil | Út 24.2.2015 11:07:24

                          Kiklop-ek >> jj pěkná

                            NKiklop-ek - Profil | Út 24.2.2015 10:07:51

                            :) pěkná fotka :)

                              Nruprd - Profil | Po 23.2.2015 20:28:57

                              Ladadar >> myslím, že to bude o kaprech..

                                NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 20:01:00

                                neměl jsem v umyslu to nějakým způsobem rušit, jen se mě to zdá nefér,a už konec, už jsme o tom napsali i dříve dost, jen neznám tu problematiku součtů, do toho nevidím, ale holt se to občas děje

                                  NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 19:57:00

                                  stan4d >> sem pro, ale až tak ve čtvrtek, nech je větší vzrůšo

                                    NBertík 007 - Profil | Po 23.2.2015 19:56:32

                                    Blondak >> no konečně z tebe vypadlo něco rozumného.....

                                      NBlondak - Profil | Po 23.2.2015 19:54:56

                                      Stando to víš že jo dáme takovej ten revír jak se tam chytají kapři 40 + na hod :-)

                                        Nstan4d - Profil | Po 23.2.2015 19:53:20

                                        Ladadar >> já zatím ani tuk,tak to asi zase zmněním :o))

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ