Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Hanys =) - Profil | Čt 13.3.2008 20:06:41

Ládin -taky to tak delam mam 2 pachte a vzdy si je jen prohazuji!

    TCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 20:06:29

    Stanley 87 - ® : 1lb = 0,4536 kg / 1kg = 2,2045 lb

      Hanys =) - Profil | Čt 13.3.2008 20:06:11

      Ládin -nic se ti neposere!

        Jerry_ - Profil | Čt 13.3.2008 20:04:34

        syny - port je standart 1808

          Ládin - Profil | Čt 13.3.2008 20:04:33

          Hanys - já vim, ale pak se mi to posere a budu přeinstalovávat hru nejspíš

            Jerry_ - Profil | Čt 13.3.2008 20:04:13

            Satnley 87 - http://www.jednotky.cz - tam najdeš vše....

              Hanys =) - Profil | Čt 13.3.2008 20:03:06

              Ládin -staci jen preinstalovavat pachte nemusis preinstalovavat celou hru !!

                Ládin - Profil | Čt 13.3.2008 19:59:44

                morana - mmm to se mi moc nechce, kvůli tomu stahovat novou verzi a pak jí instalovat a pak případně přeinstalovávat celou hru kdyby to náhodou nevyšlo.

                  Stanley 87 - Profil | Čt 13.3.2008 19:58:38

                  jen pro informaci kolik se pocita jedna lb???

                    Hanys =) - Profil | Čt 13.3.2008 19:58:23

                    morana:jaky tam je revir??

                      morana - Profil | Čt 13.3.2008 19:56:51

                      Ládin -on jerry zkouší a testuje tak to nastavil na verzi C,tak si jí tam šupni a pojd nám pomoct s línem:-))

                        syny - Profil | Čt 13.3.2008 19:56:37

                        Jerry_ - ® - a jakej port?

                          Ládin - Profil | Čt 13.3.2008 19:54:31

                          jééé a proč to nejde pro všechny? :-(((

                            morana - Profil | Čt 13.3.2008 19:52:45

                            já mám dojem že to jerry nastavil na verzi C

                              Ládin - Profil | Čt 13.3.2008 19:49:10

                              Jerry - máš to teď zaplý? Mě to nejde
                              Ondik - místo go fishing dáš online tam klikneš na servrer a napíšeš to tam a musíš těma číslama co sou nad písmenama, numerickou klávesnicí to myslim nejde

                                Ondik - Profil | Čt 13.3.2008 19:45:44

                                Kde mám zadat tu ip adresu mě se tam pořád nechce napsat předem dík

                                  Jerry_ - Profil | Čt 13.3.2008 19:25:02

                                  Ahoj všichni - pokud chcete zkusit server tak OK. Zatím testuju takže ho různě vypínám a měním konfigurace .... 62.168.14.114 ... jinak běží H24

                                  http://www.fishsim.cz

                                    Ped - Profil | Čt 13.3.2008 19:13:57

                                    Hanys =) - ® kapry chytnu vždy ale tyto ryby jsou hodně náročný

                                      Hanys =) - Profil | Čt 13.3.2008 19:08:56

                                      Ped:bez radsi na kapra a nechytej ty nestvury!!

                                        Ped - Profil | Čt 13.3.2008 18:57:44

                                        Vase zprava

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ