Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NHanys =) - Profil | Čt 13.3.2008 18:56:38

morana:cusky na jakym serveru chytas ?ip?

    NLádin - Profil | Čt 13.3.2008 18:16:39

    Dneska se mi opět daří :
    Carp 13. 147 Kg Fish dropped bait
    Carp 12. 732 Kg Hook didn't set
    Carp 15. 643 Kg Hook didn't set
    Carp 20. 546 Kg Hook didn't set

      NStanley 87 - Profil | Čt 13.3.2008 18:02:03

      tak jsem prave Fredovi poslal tri trofeje tak se tesim az je ulozi:-)

        Nmorana - Profil | Čt 13.3.2008 17:49:49

        Ládin - jerry už tady není,tak asi ne

          NLádin - Profil | Čt 13.3.2008 17:43:01

          morana - a má nějakou ip adresu? že bych chytal s váma :-)

            Nmorana - Profil | Čt 13.3.2008 17:39:50

            Ládin - testovací servr jerryho

              NLádin - Profil | Čt 13.3.2008 17:38:43

              morana - ahoj, na jakym servru chytáš?

                NBlondak - Profil | Čt 13.3.2008 17:37:37

                All- Zdravim a gratuluji k nadhernym ulovkum!!!!!!!!

                  Nmorana - Profil | Čt 13.3.2008 17:28:47

                  výprava na lína:-(

                    NPed - Profil | Čt 13.3.2008 17:28:16

                    Stanley 87 - ® Ahoj ten objevila Morana ale je zatraceně těžký zatím co ryba tak rekord jo a dík za gratulaci

                      NStanley 87 - Profil | Čt 13.3.2008 17:25:37

                      Ped - ® koukam ze jsi objevil nejakej novej revir.krasny ulovky.gratuluju i k nim

                        NPed - Profil | Čt 13.3.2008 17:23:57

                          NStanley 87 - Profil | Čt 13.3.2008 17:20:19

                          dukaz ze je to chyt a pust:-)

                            Ndownhillbiker - Profil | Čt 13.3.2008 16:32:56

                              NPed - Profil | Čt 13.3.2008 15:54:47

                              Vase zprava

                                NPed - Profil | Čt 13.3.2008 15:54:23

                                ALL zdar a sílu lovci

                                  NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 15:21:55


                                  konečně lín

                                    NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 15:19:58


                                    ten můj počítač toho musí stihnout :-)

                                      NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 15:17:36


                                      uš začínám být alergický na koi kapry :-) (toto je můj 6tý)

                                        NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 15:16:01


                                        a tady je další z tohoto revíru, sice malej, ale na feeder stačí. AQ uš bere zase další :-)

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ