Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 15:14:10


konečně nějakej novej druh :-)

    NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 14:51:09


    pěknej karásek, ne ??

      NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 14:45:01

      SAMI - ® : co si pamatuji, tak ryby jsou na tenshi pool velmi, ale velmi bojovné !!!

        NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 14:35:45

        SAMI - ®: fajn :-)

          NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 14:33:50


          TCorleone-fatty nesklamalo :-)

            NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 14:30:27

            SAMI - ® : začni nějakými pastami a zkus srpen. já už si to tak moc nepamatuji, navíc jsem v práci, takže se ani nemohu podívat do svého PC. Ale není to zase tak obtížný revír. Záběry jsou....

              NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 14:27:39

              TCorleone-dík, a neposlal bys mě nějakou radu?? třeba na email, prosím prosím. :-)

                NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 14:22:51

                SAMI - ®: promiň. Je to TENSHI....psal jsem to zpaměti. Pěkný revír. Jsou tam i velcí amuři a kapři.

                http://www.fsdownloader.org.uk/cgi-bin/sel2.cgi?Ven=1&Order=1&Update=Update+display&List=10&SRCH=Tenshi&Strt=

                  NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 14:16:07

                  TCorleone-nedal bys mě prosím odkaz?? Já na všech stránkách co mám o FS 2 sem to nenašel.

                    NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 14:03:45

                    SAMI - ® : líni - tenschi pool

                      NJerry_ - Profil | Čt 13.3.2008 14:01:52

                      Ahoj všichni - jak se tak dívám, tak je tu tento týden nějak mrtvo....


                      http://www.fishsim.cz

                        Nmorana - Profil | Čt 13.3.2008 13:58:22

                        zdravím všechny

                          NPitcart - Profil | Čt 13.3.2008 13:36:17

                          pleas nastrahy na moře

                            NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 13:28:42

                            Tak jinak. zná někdo revír na velký jelce nebo líny??

                              NPitcart - Profil | Čt 13.3.2008 13:13:11

                              Zdravím všechny a gratuluji k jesíkovi pleas nějaky odkaz na nastrahy a vybavení musel jsem dělat novou instalaci díky

                                NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 12:55:27

                                downhillbiker - ® : nemám. a blahopřeji ti k němu!

                                  Ndownhillbiker - Profil | Čt 13.3.2008 12:35:24

                                  TCorleone: máš tohohle jesíka??:-))

                                    Ndownhillbiker - Profil | Čt 13.3.2008 12:34:29

                                    Ahoj všichni.
                                    BuriCz: gratulece veliká, dobrý hovado.

                                      NSAMI - Profil | Čt 13.3.2008 9:38:01

                                      Prosím, poradíte mi nějaký revír na makrely a podobně??

                                        Červené karty: ročica, Leader CZ