Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Stanley 87 - Profil | Čt 13.3.2008 8:51:26

buriCz - ® co rict?To je Mako jako svine.

    morana - Profil | Čt 13.3.2008 7:22:48

    buriCz - tak ten se ti poved,gratuluji

      buriCz - Profil | Čt 13.3.2008 7:19:24

      All-nazdar, od 6 hodin sem to tam koupal až ted přišel zaber.. a mam stoho velkou radost ...

        TCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 0:14:42

        Angle face - ® : také balím. dobrou

          Angle face - Profil | Čt 13.3.2008 0:11:55

          Tc jj tobě taky 42 to už je pěknej macík ale na netu sem našel i 70cm Mno nic zabalím to ráno musím do školy tak Ahoj a dobrou.....

            TCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 0:10:39

            Angle face - ®: mám nej 42cm na vláčku. Teď z jara se na ně chystám s feederem na Sázavu. To je dost tloušťová voda...uvidíme. Tak přeji mnoho zdaru!

              Angle face - Profil | Čt 13.3.2008 0:07:07

              TC tak to zase ne :-))) Já jsem pruměrnej je tu hooodně lepších lovcu než já :-) např Ty .-))) mno zítra razím na jelce konečně nadějě na nějakou 50 dneska jsem tam byl a šlo je vidět byly tam kusy hodně přes 50 je taam jen metr hloubky mno ufidím beru foták když lapím pošlu fotky .-))

                TCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 0:04:25

                Angle face - ® . už jsi už lepší než já :-))) Já na to teď nemám moc času. Spíš se těším na fišky v realu a doufám, že se na ně brzy dostanu.

                  Angle face - Profil | Čt 13.3.2008 0:03:26

                  Pitcart jj dobrou

                    TCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 0:03:06

                    Pitcart - ® : jj - dobrou. A zase se ukaž :-)

                      Angle face - Profil | Čt 13.3.2008 0:03:03

                      Tc já taky a ted lapám o 100 šest :-))))))) Dneska to celkem jde 1 zápis u freda a 4 osobáčky :-))

                        Pitcart - Profil | Čt 13.3.2008 0:01:59

                        Angle face - tak to tedy ještě zkusím ale dnes už na to nevidím moc vam díky jak to dam znovu do kupy tak se ozvu diky a dobrou :-))

                          TCorleone - Profil | St 12.3.2008 23:59:45

                          Pitcart - ® : to co píše AF je pravda...ta hra si mění nějak počasí apodmínky každé 2 nebo 3 roky... a rok 2008 byl právě ten, ve kterém se toho hodně změnilo. Já měl problém s jesíkama na Castillionu, než jsem se posunul měsíc dozadu...
                          Odinstalace a znovuinstalace s příslušným patchem je rozumné řešení. Já to udělal také.

                            Angle face - Profil | St 12.3.2008 23:57:44

                            Pitcart jo bonito já lapal jenom bonito před tím tak máš stejnej problém to vyřeší jen znovu instalovat hru

                              Angle face - Profil | St 12.3.2008 23:57:43

                              Pitcart jo bonito já lapal jenom bonito před tím tak máš stejnej problém to vyřeší jen znovu instalovat hru

                                Angle face - Profil | St 12.3.2008 23:57:03

                                Pitcart to teda je nevím jak bych ti pomohl nic mě nenapadá jen že se změnily hodnoty jelikož je rok 08 a to se ve hře projevilo tak třeba zkus jinej datum nebo já už nevím to já čekám hodinu když už mám nahozeno na pořádnou rybu fakt nevím možná zkus si nahrát znova celou hru od znova to na tom mauriciju mi také dělalo 2 záběry za den odstranil jsem hru a šlape to ted OK

                                  Pitcart - Profil | St 12.3.2008 23:55:40

                                  Angle face- a to skoro vždy chytnu bonita na bonita :-))))

                                    Pitcart - Profil | St 12.3.2008 23:52:54

                                    Angle face- no právě že to divné je jinak bych vas tu neotravoval dokonce jsem ten Maricius odinstaloval a znovu stahl a nic 1 den zaběr do hodiny a 2 den třeba až 2 hodiny nebo taky vubec divné že

                                      Angle face - Profil | St 12.3.2008 23:48:06

                                      Pitcart to je nějaké divné na mauriciju mám na B záběr do 30 minut a na i3 to bere tak do 15 minut :-)

                                        Pitcart - Profil | St 12.3.2008 23:45:36

                                        Angle face -já mám taky rekord nejvíc prutohodin na Mauriciu bez záběru :-))))))))))))))))))))

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ