Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NDada87 - Profil | St 12.3.2008 20:20:39

rybář3 - a kde chytáš?

    NAngle face - Profil | St 12.3.2008 20:19:07

    Ládin :-) Tak to jo :-) Já zítra razím na jelce dneska sem si vyhlídl užasné místo sice hloubka tak 1 metr je to řeka přístup mno je to v zalesněném prostředí :-D ale co ani noha tam nepáchne a jsou tam jeci kolem 50 dneska sem viděl 2 aspon přes 50 jinak kolem 30 tak rychle zítra pro červiky a snad se nějakej vyvede :-)))

      NAngle face - Profil | St 12.3.2008 20:16:54

      Ten mě moooooc potěšil ted rychle kuknout k fredovi jestli ho už někdo nemá jestli ne šup s ním na email :-))

        NLádin - Profil | St 12.3.2008 20:15:52

        Angle face - kéž by to tak šlo i v reálu, dneska sem zkoušel 1 prut dát na bobule a byly akorát 2 jízdy - k rybníku a zpátky :-)

          Ntopka2 - Profil | St 12.3.2008 20:09:44

          podle tabulky mi na mnemonika moc nechybělo ale to nevadí

            NAngle face - Profil | St 12.3.2008 20:03:41

            Ládin nazdar tož pěkně si začal :-)

              NLádin - Profil | St 12.3.2008 19:58:06

              Zdar vespolek, tak sem si po dlouhý době nahodil taky virtuálně a tenhle přišel asi za 2 minuty :-)

                Nrybář3 - Profil | St 12.3.2008 19:53:36

                prosim vás ještě sem nic nechyt prosim vás poradtemi nakou navnadu nebo jakej vlasec děkuju

                  NAngle face - Profil | St 12.3.2008 19:47:12

                  Dada87 Ahoj a díky :-) snažím se nějaké větší

                    NAngle face - Profil | St 12.3.2008 19:46:46

                      NDada87 - Profil | St 12.3.2008 19:37:44

                      AF - gratuluju

                        NAngle face - Profil | St 12.3.2008 19:31:54

                        Zdarvím ALL DAM gratuluju parádní kapříci Morana tobě taky k bullovi :-)

                          NDada87 - Profil | St 12.3.2008 19:25:26

                          Tady je mrtvo jak na českých revírech :-)

                            NZbojmac - Profil | St 12.3.2008 19:13:57

                              NBlondak - Profil | St 12.3.2008 18:45:27

                              DAM - Gratulace ke krasnym rybkam kolik mel ten osobacek?

                                Nkm55 - Profil | St 12.3.2008 18:21:21

                                Dada87 - pošlu přes ICQ autorizuj

                                  NDada87 - Profil | St 12.3.2008 18:20:14

                                  morana - ten soubor co mi přišel má jenom 236 kb, ale tj jedno stejně na závodech nikdy nic velkýho nechytim :-)

                                    Nšlapeto - Profil | St 12.3.2008 18:14:46

                                    Ted sem si tu hru nainstaloval -Můžete mi pls. poradit jak chytat,kde a na co? Dik...zatim se tam moc nechytám

                                      Nmorana - Profil | St 12.3.2008 18:13:45

                                      Dada87 -to není možný,posílala jsem ho KM55 a v pohodě

                                        NDada87 - Profil | St 12.3.2008 18:12:12

                                        morana - ten archiv je poškozenej :-(

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ