Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

rybář3 - Profil | St 12.3.2008 22:26:30

dada87-.děkuju

    Dada87 - Profil | St 12.3.2008 22:19:19

    http://www.fsdownloader.org.uk/cgi-bin/sel2.cgi?Ven=&Tack=&Bait=1&Spc=&Misc=&Order=1&List=10&SRCH=&Strt=0 a tam si stáhni tohle to jsou všechny nástrahy.... Mummy's Bait Tidy

      rybář3 - Profil | St 12.3.2008 22:12:49

      dada87-tak sem to stáhnul

        DAYO - Profil | St 12.3.2008 22:08:55

        syns-mne sa neluby ta fotka iny maju taku peknu realnu a ja mam takuto!!!

          Dada87 - Profil | St 12.3.2008 22:01:52

          Angle face - Ale třeba Dutchy lake je jednoduchej

            Dada87 - Profil | St 12.3.2008 22:01:12

            rybář3 - s tim by měla být hra reálnější, tady si ho můžeš stáhnout mě nejvíc vyhovuje patch B http://fishsim.wbs.cz/

              Angle face - Profil | St 12.3.2008 22:01:11

              dada ty blázne on začíná a ty mu posíláš fredovy revíry .-D

                rybář3 - Profil | St 12.3.2008 21:55:45

                dada87-co je to patch?

                  Dada87 - Profil | St 12.3.2008 21:55:29

                  rybář3 - http://www.nellestijntjes.nl/
                  tady jsou pěkný revíry od Freda

                    Dada87 - Profil | St 12.3.2008 21:54:18

                    rybář3 - http://homepage.ntlworld.com/john.bennett233/validated_species.htm
                    stáhni si tyhle soubory a dej je do hry stejně jako klíčavu jestli je ještě nemáš
                    jakej používáš patch?

                      rybář3 - Profil | St 12.3.2008 21:51:40

                      dada87-jinej českej nemám nebo oriental poind ten už tam byl

                        Angle face - Profil | St 12.3.2008 21:49:42

                          Angle face - Profil | St 12.3.2008 21:49:19

                            Dada87 - Profil | St 12.3.2008 21:44:52

                            rybář3 - to je docela složitej revír pro začátek

                              rybář3 - Profil | St 12.3.2008 21:41:16

                              dada87-klíčava 2

                                syny - Profil | St 12.3.2008 21:01:09

                                DAYO - ® - a co se ti na ní nelíbí,mě příjde normální.

                                  DAYO - Profil | St 12.3.2008 20:54:56

                                  all-dobry vecer a grtulujem k ulovkom!!!ja som chytil tohoto a hnevama len ta fotka!!!

                                    Ládin - Profil | St 12.3.2008 20:29:26

                                    eště jeden

                                      Angle face - Profil | St 12.3.2008 20:20:59

                                      Tak Jilla eče nikdo nemá .-) tak mu ho pošleme .-)

                                        Červené karty: ročica, Leader CZ