Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Nmorana - Profil | St 12.3.2008 18:08:19

Dada87 -poslala jsem ti ho na mail

    NDada87 - Profil | St 12.3.2008 17:56:01

    morana - a nemohla bys prosim tě ten revír uložit třeba na ulozto.cz

      NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:53:25

      Dada87:taky mam vistu :(

        Nmorana - Profil | St 12.3.2008 17:53:05

        to tím nebude

          NDada87 - Profil | St 12.3.2008 17:51:12

          Mě ne....ale možná to bude tim že mam Vistu :(

            Nmorana - Profil | St 12.3.2008 17:49:52

            mě to šlo stáhnout normálně

              NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:46:16

              ten Zbojmac to je ale osel :)

                NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:44:38

                morana:jak si to stahla posli rovnou odkaz at se to stahuje :)

                  NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:42:41

                  Dada87:pise to error :)

                    NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:40:19

                    Dada87:a kde to je na te strance ?:D

                      NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:38:44

                      morana:posli odkaz na ten revir

                        NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:36:41

                        jaky to je revir posli odkaz!

                          NDada87 - Profil | St 12.3.2008 17:34:58

                          Hanys =) - mě zase nejde stáhnout revír

                            NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:34:18

                            nejde se mi pripojit a mam pacht C :(

                              NDada87 - Profil | St 12.3.2008 17:29:49

                                NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 17:25:35

                                poslete mi nekdo pacht C

                                  Nsyny - Profil | St 12.3.2008 17:23:42

                                  Pokud se někdo zůčastnil tak : Češíííí do tohoooo .....

                                    NDada87 - Profil | St 12.3.2008 17:11:51

                                    Nevíte někdo jestli jde stáhnout i jinde...nejde mi to stáhnout?

                                      Červené karty: ročica, Leader CZ