Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NZbojmac - Profil | St 12.3.2008 17:01:33

Już :) START :-))

    NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 16:59:04

    Zbojmac - ® St 12.3.2008 16:55:35
    Mecz Towarzyski na "THE CHALLENGE"
    IP: 79.185.148.18
    od kdy?

      NZbojmac - Profil | St 12.3.2008 16:55:35

      Mecz Towarzyski na "THE CHALLENGE"
      IP: 79.185.148.18

        Nmorana - Profil | St 12.3.2008 16:50:58

        http://home.pages.at/jexxon/thechallenge.zip
        tady je ten revír závodní,já nevím co to sem dal,nějaké hry:-)

          NZbojmac - Profil | St 12.3.2008 16:36:43

          Meczyk na The Challenge dzisiaj o 17.00 :)
          Jak ktoś nie ma łowiska to można tutaj sciagnąć: http://www.speedyshare.com/677708552.html

            NSAMI - Profil | St 12.3.2008 16:15:57


            druhý druh :-)

              Nmorana - Profil | St 12.3.2008 16:12:15

              Vase zprava

                NSAMI - Profil | St 12.3.2008 15:51:48


                Zdravím. Tak sem se nachvilku odtrhnul od PRO STREET-u a chytnul jsem první jikru na tomto revíru :-)

                  NTCorleone - Profil | St 12.3.2008 15:46:47

                  DAM - ®: pěkně... skutečně parádní kapři !!!

                    Nmorana - Profil | St 12.3.2008 15:24:16

                    DAM -no to je bomba ,nádhera,gratuluji

                      NDAM - Profil | St 12.3.2008 15:19:14

                      Tady muj osobak nemohl sem ho unist tak sory za drzeni :D

                        NDAM - Profil | St 12.3.2008 15:18:25

                        Zdravim all
                        Vratil jsem se z italie
                        a dam par fotek

                          NStanley 87 - Profil | St 12.3.2008 15:10:49

                          morana - ® spomal.nejak jsi se rozjela:-)

                            Nmorana - Profil | St 12.3.2008 15:06:05

                            Vase zprava

                              NBlondak - Profil | St 12.3.2008 14:35:57

                              morana-Gratuluji to uz je poradnej Bulllllllik:-)))))

                                Nmorana - Profil | St 12.3.2008 14:35:30

                                Stanley 87 -díky,bílej by vypadal líp

                                  NStanley 87 - Profil | St 12.3.2008 14:33:32

                                  morana - ® gratuluju krasna ryba.

                                    Nmorana - Profil | St 12.3.2008 14:32:08

                                    Vase zprava

                                      NBlondak - Profil | St 12.3.2008 14:27:31

                                      morana-Dik vubec prvni zaber takze mam radost:-) No a na legendu si jeste musim pockat ale nikdy nerikej nikdy:-)

                                        Nmorana - Profil | St 12.3.2008 14:24:11

                                        Blondak -gratuluji,ještě legendu

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ