Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NBlondak - Profil | St 12.3.2008 14:22:25

All - nazdar :-)
morana - Ahoj tak prvni na tomto reviru:-)

    NburiCz - Profil | St 12.3.2008 14:04:07

    All-ahoj Carp 33. 983 Kg Leader line snapped na Klíčave.. škoda .:-(((

      Nmorana - Profil | St 12.3.2008 13:46:17

      T.O.M -jj,to dělá i na jinejch revírech,v tom příbadě vypni a zapni hru,dělám to i několikrát za den dokud si ty mrchy nedaj říct

        NT.O.M - Profil | St 12.3.2008 13:31:54

        Zdravim
        Stalo se vam nekdy ze vam na nakym reviru sli jak blazni a pak najednou nic a davate to porad stejne?Me se to tedka stalo na castil drivejc mi sli hodne a ted uz tejden na to stejny a nic.

          NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 12:06:06

          Vase zprava

            NHanys =) - Profil | St 12.3.2008 11:13:15

            Dobre rano vsem muzete mi nekdo prosim vas poradit na jakou nastrahu ulovim takovyho kapra?ja nevim na jakou muzete mi nekdo poradit ?napiste mi na email diky moc

              Ndownhillbiker - Profil | Út 11.3.2008 23:36:57

              TCorleone: JJ taky bych ho chtěl, klidně bych ty dnešní kapry vyměnil za jednoho jesíka, nemusel by mít 30, stačilo by 29,999kg :-))))

                NTCorleone - Profil | Út 11.3.2008 23:34:06

                downhillbiker - ® : no jesíka...už na něj čekám přes rok .-)

                  Ndownhillbiker - Profil | Út 11.3.2008 23:20:34

                  TCorleone: kapra nebo jesíka??

                    NTCorleone - Profil | Út 11.3.2008 23:17:05

                    downhillbiker - ®: malé už neberu...chci něco přes 30kg.

                      Ndownhillbiker - Profil | Út 11.3.2008 23:10:15

                      TCorleone: mě to taky moc nebere:-(( celou dobu jsem zkoušel nějakýho 30+, ale šli jen kapři. Teď jsem to přehodil na menšího a za chvilku přišel.

                        NTCorleone - Profil | Út 11.3.2008 23:04:17

                        downhillbiker - ® : já to tam koupu už od 21h - a zatím ani ťukes.

                          Ndownhillbiker - Profil | Út 11.3.2008 22:52:06

                            NAngle face - Profil | Út 11.3.2008 21:51:56

                            Tak mizím ALL dobrou

                              Nmorana - Profil | Út 11.3.2008 21:48:52

                              TCorleone -zejtra to zkouknu a nebo stáhnu

                                NTCorleone - Profil | Út 11.3.2008 21:44:40

                                morana - ® : to si myslím...je to na youtube celé :-))) " starej dobrej kombajn Vlasta" nemá chybu :-)

                                  Nmorana - Profil | Út 11.3.2008 21:43:46

                                  TCorleone -no to už je jiný kafe :-)

                                    NAngle face - Profil | Út 11.3.2008 21:42:28

                                    Tc :-)))

                                      NAngle face - Profil | Út 11.3.2008 21:41:50

                                      Morana ne nejdi jen já se tomu směju jeikož je to balado o měste kde chodím do školy a on to je blázen mno museli byste ho znát :-D

                                        Nmorana - Profil | Út 11.3.2008 21:38:49

                                        Angle face -co je na tom k smíchu?Asi už sem stará a blbá

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ