Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Npacka - Profil | Út 24.4.2018 14:05:21

začal jsem probírat knihovnu a mam tam svazane časopisy akvarium-tearium od 70-tych po 1995
kdyby mel nekdo zajem tak symbolicky za cigara ročník.....lokalita Kolín

    NTEZAR - Profil | St 13.9.2017 18:55:03

    Mates PB >> Díky.Mě se na nich líbí,že jsou obě pohlaví stejně hezky vybarvené a k rostlinám se chovají naprosto netečně.

      NMates PB - Profil | St 13.9.2017 10:35:39

      Kruan >> To je tříletý anubias nana, momentálně hodně prostříhaný.

        NKruan - Profil | St 13.9.2017 9:24:44

        Mates PB >> Krasnej koutek...koukam taky pekne Anubiasy v akvarku..

          NMates PB - Profil | St 13.9.2017 8:19:41

          Kruan >> Mám jí taky. A mám jí rád. Foto mobil...

            NKruan - Profil | St 13.9.2017 8:07:46

            Mates PB >> jj..kryptokoryna kalatkolistá je jediná co tlamovci nežerou
            Aktualni foto z prace..

              NMates PB - Profil | St 13.9.2017 7:54:44

              TEZAR >> Pěkný, tyhle ryby jsem nikdy neměl. Parádní kryptokoryny.

                NTEZAR - Profil | Út 12.9.2017 16:18:54

                Placidochromis.

                  NFigos - Profil | Pá 26.5.2017 12:31:48

                  Vyměním Trnovce za samičku Tlamovce Aurathuse nebo Malawi odběr Havířov

                    NFigos - Profil | Ne 5.2.2017 17:10:18

                    Sháním Tlamovce Aurathus dospělé samičky alespoň 3 kusy víc né.nejlépe Havířov

                      NDanL - Profil | So 4.2.2017 20:53:20

                      zdeko >> Ahoj, mám 4 kusy ve 200l. Běžně 2-3 přes den jsou k vidění a dokonce vyjíždí ke krmení. Mimochodem je to krásná ryba, je to dravec, navzájem si nekonkuruje. Je lepší ho dát do společnosti větších rybek a rozhodně jim moc chutnají neonky.
                      Vyhovuje jim zarostlé akvárko s dostatečným množstvím úkrytů a vzrostlých rostlin.
                      Nejdůležitější je ovšem regulérně oblepit akvárium shora lepící páskou. Dokáže vylézt po hadičce venkovního filtru, po kabelu topení atd. Pozor ať ho nenajdeš za gaučem :)

                        NKruan - Profil | So 4.2.2017 20:20:50

                        zdeko >> je to dravec, takze bude obtiznejsi krmeni....uvidis ho asi nejspis v noci :)

                          Nzdeko - Profil | So 4.2.2017 18:58:12

                          Zdravím. uvažuji pořídit bichirka úhořovitého. Má s ním někdo zkušenosti ? Zajímá mě zejména zda ho v akváriu vůbec uvidím, a nebo bude neustále schovaný a vyleze až v noci. Akvárium má 160 l, ryby dospělí skaláři a čichavci, tak zde problém doufám nebude, ale rád bych bichirka občas viděl.

                            NTEZAR - Profil | Čt 2.2.2017 22:01:54

                            Kruan >> Díky,dřív jsem odchovával jen tanganické cichlidy,ale ted mám víc malawských.

                              NKruan - Profil | Čt 2.2.2017 21:59:36

                              TEZAR >> pecka. Krasne ryby...

                                NTEZAR - Profil | Čt 2.2.2017 21:10:35

                                Přidám něco z chovu.

                                  Nvundu - Profil | Ne 18.12.2016 21:21:07

                                  R.P. >> jj uz jsem to nejak dohledal...a diky za info.... nam dnes jeden odplul do vecnych lovist-13let

                                    NR.P. - Profil | Ne 18.12.2016 21:17:32

                                    vundu >> měl sem jednoho 15 let

                                      Nvundu - Profil | Ne 18.12.2016 21:13:07

                                      ...zdar borci... mam jednu otazecku... kolika let cca se dozije ancistrus

                                        NFigos - Profil | Čt 8.12.2016 11:47:32

                                        Nabízím tento filter je nový týden v akvárku přešel jsem na větší tak ho mám už zbytečně.Je v záruce cenu vidíte kolik stál.Preferuji osobní předání 150kč nebo poštou +60kč na dobírku neposílám!!!!!