Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 22:07:16

Kruan >> Neolamprologus tretocephalus-dospělé ryby jsou takhle i trochu v břiše propadlé,ale i tak má samice kolem 800 mladých-tedy jiker.-)

    NKruan - Profil | Po 28.11.2016 22:03:22

    TEZAR >> tento druh nemam, ale nejsou nejake hubene ??

      NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 20:13:16

      kubah >> Díky.-)

        NFigos - Profil | Po 28.11.2016 19:39:38

        Hoši děkuji moc za radu jsem za to rád

          NKruan - Profil | Po 28.11.2016 19:36:39

          Figos >> to fakt neni moc...mozna zkusit nejake kanciky nebo akary ?

            NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 19:27:13

            Figos >> Tak to je opravdu dost málo-většina vyroste přes 10cm a hlavně potřebují prostor.Asi bych zvolil jiné druhy drobnějších rybek.Třeba jihoamerické Ramirezky...

              NFigos - Profil | Po 28.11.2016 19:23:14

              TEZAR >> Jj jen teď jsem na vážkách protože mám 112l akvárko a jeden mi napsal že to je málo i když jich tam nechci 20kusu ale stačí 8-10 rybek tak teď nevím

                NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 19:16:13

                Figos >> OK-byly to myslím tlamovci z Malawi.

                  Nkubah - Profil | Po 28.11.2016 19:15:29

                  TEZAR >> pěkné :-)

                    NFigos - Profil | Po 28.11.2016 19:13:06

                    TEZAR >> Díky moc kouknu tam

                      NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 17:41:21

                      Figos >> Viděl jsem nabídky z Karviné a Ostravy na Bazoši a IFauně.

                        NFigos - Profil | Po 28.11.2016 10:00:41

                        Neprodává někdo nějaké tlamovce nejlépe Havířov?

                          NTEZAR - Profil | Pá 21.10.2016 21:35:29

                          Námluvy se povedly.

                            NTEZAR - Profil | Po 3.10.2016 21:06:17

                            Kruan >> Díky-jsou to moji oblíbenci.-)

                              NKruan - Profil | Po 3.10.2016 21:05:22

                              TEZAR >> parada...

                                NTEZAR - Profil | Po 3.10.2016 21:03:21

                                TINANTI.

                                  Nsmidykilla - Profil | Pá 23.9.2016 23:28:20

                                  Shanim filtr do 120l pro nastrazky ...výměnou dám věci na ryby co mám navíc...naviják...atd když tak sz...jinak typy kolik cca ploticek do tak velkého akva 120*40

                                    Nmr.B - Profil | Ne 13.3.2016 11:12:37

                                    Ahoj netušíte někdo co se stalo s krmením značky LON?

                                      NFigos - Profil | So 12.3.2016 19:23:19

                                      skwor - >> Ahoj prosím tě o smáznutí toho akvárka už není díky

                                        Nkuta - Profil | Čt 10.3.2016 11:40:37

                                        Ahoj ,daruji malé ampulárie jsem z Havlíčkova Brodu nejlépe předání osobně.Kdyby jste měl někdo zájem pište do sz.