Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Kruan - Profil | Pá 18.12.2015 7:28:24

zdeko >> Jak dlouho akvarium bezi ? Jakou mas filtraci ? Vymen 1/2 vody a uvidis...

    Falen - Profil | Čt 17.12.2015 22:01:06

    zdeko >> Voda nepremává. pryč s ňou,pokud nekupuješ Patentky u vietnamců a to se mi taky ,povedlo bo super price a zavlekl jsem si bakterie do akvárka co rybám spálily žábra.

      Čík - Profil | Čt 17.12.2015 18:46:57

      zdeko >> Kdy jsi naposledy měnil vodu a kolik?

        zdeko - Profil | Čt 17.12.2015 17:56:08

        Zdravím, mám dotaz. V akváriu 160 l. mám několik skalárů, před několika dny se jeden začal stavět v horu pod hladinou do svislé polohy a trávil tak celý den. Včera se k němu přidal další a dnes už pod hladinou visí tři. O potravu mají zájem jen minimální. Krmím patentkama + granulkama.Ostatní ryby ( skaláři a čichavci ) jsou alespoň zatím v pohodě. Dokáže někdo poradit ? Za kvalitu fotky se omlouvám.

          ondra-voj - Profil | Pá 14.8.2015 23:32:26

          Přihodím odkaz na nově zrozený internetový obchod mého strýce, koukněte, třeba vás něco zaujme ;-)

          http://www.krmeniprorybicky.cz/

            Kruan - Profil | Ne 1.2.2015 22:20:55

            jirkamrvík >> No je to ryba jak stodola. Akvárium , pocitam minimalne 5000l ne ?

              Vokys - Profil | Ne 1.2.2015 9:38:57

              jirkamrvík >> ty se ptas koukam vsude :D
              Jinak nevim zda tu nekdo bude mit tuto rybu moc velka akvaria jsem tu nevidel

                jirkamrvík - Profil | Ne 1.2.2015 8:59:01

                zdravím ,chová tu někdo arowanu ? :))

                  Kruan - Profil | Ne 1.2.2015 7:34:17

                  Akva přestěhováno do prace :)

                    Petr Z. Vedro - Profil | So 31.1.2015 22:13:10

                    Paloš444 >> Než ti to přeroste tak můžeš :o)

                      čokoládový lanýž - Profil | So 31.1.2015 21:55:34

                      Paloš444 >> Osobní zkušenost nemám, ale řek bych, že to bude hodně záležet ryba od ryby, když budeš mít nějakého hodně agresivního jedince tak to fungovat nebude, ale třeba se mýlím.

                        Paloš444 - Profil | So 31.1.2015 21:50:07

                        Ahoj mohu se zeptat zda můžu chovat ve 126 litrové nádrži 2 vrubozubce ???? Děkuji

                          Figos - Profil | Po 12.1.2015 14:57:20

                          skwor - >> I to druhé akvárko můžeš smáznou díky

                            Figos - Profil | Ne 11.1.2015 14:09:31

                            skwor - >> Prosím o smáznutí filtru a akvárka kde jsou rostlinky je to fuč a díky...

                              Figos - Profil | Ne 11.1.2015 13:19:53

                              Nabízím filtr + vzduchování pokud by někdo chtěl klidně pošlu poštou

                                Figos - Profil | Ne 11.1.2015 13:19:12

                                Nabízím akvárko 60x30x40 250kč jen osobní předání kdyby někdo chtěl

                                  Figos - Profil | Ne 11.1.2015 13:18:37

                                  Nabízím akvárko 60x30x30 jen sklo cena 250kč jen osobní předání kdyby někdo chtěl

                                    Hamon - Profil | St 7.1.2015 18:17:05

                                    Ja som pouzil kombinaciu niekolkych faktorov :)
                                    Prvy bol odchyt. :) Hodil som im cca jeden platok polouvareneho zemiaku, odchytil a zabil som cca 100-200ks, zvysok dokoncili 4 heleny :) akvarka mam cca 60l a 30l a samozrejme tie mrchy sa mi na zaciatku premnozili v 30l, tam som to zmakol v pohode a potom v tom 60l a tam je to na dlhsie :(

                                      mr.B - Profil | St 7.1.2015 17:48:36

                                      Ahoj také mám problémy se šneky nejprve s přemnožením a momentálně se sháňkou. Pořídil jsem si trpasličí čtverzubce