Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

NDart Ness - Profil | St 7.1.2015 7:59:57

dajos >> Na ty mřenky jsem se díval taky,ale doporučujou min. 4 kusy kvůli hejnu - do toho se tatovi moc nechce (už tak má díky živorodkám v akvárku až moc živo :-D ) - Zkusí sehnat tu 'Helenu' :-)

    NDart Ness - Profil | St 7.1.2015 7:56:30

    netopýr >> Taktéž otec a taky bez výsledku :-D

      Ndajos - Profil | Út 6.1.2015 22:20:38

      Dart Ness >>
      ideální je nějaká z druhů mřenek..nejhezčí je mřenka nádherná, ta ale dost vyroste (za předpokladu většího akvária) a mohla by napadat neonky a živorodky. Menší je např. mřenka pákistánská. I jeden kus s nima dost zatočí. Měl jsem taky trnovce, ale ten by snědl nejradši nejen všechny šneky, ale nakonec i majitele :-) To jsou ryby, se kterýma mám zkušenosti. Pak by se šnekama měl živit tuším i nějaký čtverzubec a moderní již zmíněný šnekožravý šnek :-) Ale osobně bych tam i nějakého toho šneka nechal, odvádějí užitečnou práci jen je držet na uzdě.

        Nnetopýr - Profil | Út 6.1.2015 22:02:53

        Já když redukuju šneky v akvárku, dám tam plátek syrové okurky. Za chvilku na něj nalezou a potom je učím žít nasucho.Ale to se mi zatím nedaří :-).

          NKruan - Profil | Út 6.1.2015 13:31:23

          Mate nejakou zkusenost s rakovinou akvarijnich rybek ? Jedne rybe na boku narostla boule a ted to tak nejak prasklo a vypada to jako korek. Peknej hnus..

            NFlid - Profil | Út 6.1.2015 13:05:21

            Dart Ness >> jestli chceš i reprezentativní rybu koukni na http://rybicky.net/atlasryb/ctverzubec_trpaslici

              NDart Ness - Profil | Ne 4.1.2015 13:23:19

              Chlapi díky.

                Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 4.1.2015 11:53:16

                Dart Ness >> jestli chceš rybu proti šnekum tak tato: http://rybicky.net/atlasryb/sekavka_nadherna zajistí, že budou fuč, navíc je vhodná k ostatním rybám

                  NVokys - Profil | Ne 4.1.2015 11:50:56

                  mrenka pakistanska taky dobre zere sneky

                    NDart Ness - Profil | Ne 4.1.2015 10:32:58

                    Benda 24,72 >> Dík za tip . Tady je FM :-)

                      NBenda 24,72 - Profil | Ne 4.1.2015 10:27:51

                      Dart Ness >> Nasaď šneky - Anentome helena. Vyčistí ti to během pár týdnů. Mám nějaké navíc, kdybys měl cestu kolem Prahy - západ.

                        NDart Ness - Profil | Ne 4.1.2015 10:23:06

                        Zajda >> OK. Díky i tak.

                          NZajda - Profil | Ne 4.1.2015 10:18:26

                          Dart Ness >> Mám tuhle informaci z literatury. O snášenlivosti toho zase až tak moc nevím. Zkus si vyhledat " rájovec dlouhoploutvý"...

                            NDart Ness - Profil | Ne 4.1.2015 10:12:26

                            Zajda >> Díky. Snese se s ostatní obsádkou? Drtivá většina jsou živorodky + neonky (a pár velikostně větších rybek) .

                              NZajda - Profil | Ne 4.1.2015 10:05:36

                              Dart Ness >> Rájovec...

                                NDart Ness - Profil | Ne 4.1.2015 9:47:13

                                Chlapi,kdo poradí s problémem? Otec si před časem zřejmě s rostlinama zatáhl do akvária nějaký druh okružáka a ten se mu tam pak rozmnožil.Do toho se mu rozmnožili i klasičtí akvarijní šneci...Takže akvárko teď vypadá jak bedna neštovic :-) Chci se zeptat - existuje nějaká akvarijní ryba,která by to 'vyzobala' ?

                                  NFigos - Profil | Út 25.11.2014 12:03:21

                                  Ahoj je tu někdo z Karviné kdo prodává za rozumnou cenu rostliny do akvária?

                                    NFlid - Profil | Pá 7.11.2014 14:35:07

                                    sasík >> Tak co povedlo se?

                                      Nsasík - Profil | Čt 23.10.2014 19:50:41

                                      Flid >> Ahoj, díky moc, :)

                                        NFlid - Profil | Čt 23.10.2014 14:20:14

                                        sasík >> Tady mas kontakt na majitelku prodejny 774 976 797 a pán je myslím z okolí Teplic