Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

NFlid - Profil | Čt 23.10.2014 14:13:05

sasík >> Tak se můžeš kouknout na brněnský Sklorex http://www.sklorex-akvarium.cz/

A nebo ti můžu poslat kontakt na paní,které lepí akvárka jeden pán přímo do obchodu a ten je dobrý a levný.

    Nsasík - Profil | St 22.10.2014 16:56:44

    Vokys >> díky, Martin

      NVokys - Profil | Út 21.10.2014 20:34:39

      sasík >> zekia.cz - SA22 160x50x50 10mm sklo 400l 4.034,00 mam doma od nicha akvarium a dobry

        NVokys - Profil | Út 21.10.2014 20:32:56

        blecha39 >> nevim ze by tady nekdo v okoli mel takle velky akvarko a neco shaneů

          Nblecha39 - Profil | Út 21.10.2014 20:27:44

          jirkamrvík >> tady ho mas nechce se nejak fotit zato zere jak nezavrenej schanim pro nej velke akvarko v okoli Podebrad tak 600l ale pozorovat ho to je parada

            Nsasík - Profil | Út 21.10.2014 20:13:58

            Flid >> Ahoj, no chtěl bych aby mi někdo udělal akvárko cca 130 x 60 x 50,
            podstavec bych si nechal udělat extra, akvárko chci dát do obýváku do škvíry nezi stěnou a rohem :) díky, m.

              NFlid - Profil | Út 21.10.2014 20:11:58

              Ahoj, tak taky přidám svou trochu do mlýna :-D

              https://www.youtube.com/watch?v=ffi8rj-oamU

                NFlid - Profil | Út 21.10.2014 20:09:08

                sasík >> A chces čistě jenom sklo?

                  Nnumen - Profil | Út 21.10.2014 19:42:24

                  .

                    Nsasík - Profil | Út 21.10.2014 19:38:32

                    ahoj všichni, poradíte prosím někdo výrobce akvárií v ústeckém kraji, za rozumnou cenu, zatím jsem našel jen cenu 18 kč/litr, ??? chtěl bych akvárko cca 400 litrů, tak prosím o radu a nějaké info, naposledy jsem měl akvárko před 20 lety :) budu rád za každý postřeh či radu, díky, M.

                      Nnumen - Profil | Út 21.10.2014 19:33:51

                      .

                        Nnumen - Profil | Út 21.10.2014 19:32:34

                        Tak pokus číslo dvě.:-)

                          Nnumen - Profil | Út 21.10.2014 19:10:43

                          Já mám v akváriu jehlanky.

                            Njirkamrvík - Profil | Pá 19.9.2014 10:10:16

                            pro oživení :) 330litrů s dravci

                              NPoolBilly - Profil | Po 1.9.2014 12:28:42

                              tak tohle je nádhera

                                Njirkamrvík - Profil | Po 1.9.2014 10:19:45

                                ahoj , chci se zeptat jestli je tu někdo kdo chová anténovce červenoocasé nebo tygří - jestly nejsem sám díky za odpovědi a nebo nějaké foto :)

                                  Nfojtas - Profil | Po 1.9.2014 7:56:03

                                  ...

                                    Nfojtas - Profil | St 13.8.2014 11:04:16

                                    Zelené zabarvení vody způsobuje nálevník. Stačí si sehnat - zapůjčit UV lampu (filtr) a za tři dny je po nich.

                                      Nokoun11 - Profil | St 13.8.2014 10:17:28

                                      Dneska jsem si pořídil do akvária 1 zlatého lína :) je to fakt paráda ho sledovat.

                                        Ndoliz - Profil | Ne 13.4.2014 11:53:44

                                        Včera jsem vyčistil akvárko a přidal jsem tam další rostliny. Mám tam plotičky, gupky a hrouzka. brzo se budou stěhovat do většího akvárka a v tomhle budu odchovávat potěr gupek. Focení akvárka je totální peklo. Bez blesku to není ostrý a s bleskem to vypadá tkhle