Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 22:37:13

Kolči-to máš jedno choď bos a nemusíš to řešit-:o))já vždy dobře poradim-:o))

    NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 22:35:29

    cerbert: Kolči se neučí, Kolči má dilema a neví jaký ze dvou typů bot vybrat...:-)

      Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 22:31:57

      co se děje to jste šli chrnět nebo jak je to -:o))Kolči se určitě učí to pochopim-:o))Anachronix-jak vypadá řeka dole?tady už to je v poho..listí ubylo tak je to ok.

        NAnachronix - Profil | Čt 9.11.2006 22:16:59

        dík

          NPete - Profil | Čt 9.11.2006 22:10:31

          kolči: v poho no stres stejně ted na to nemam čas ;o)

            Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 22:09:23

            Anachronix-a pak že to nejde-:o)))tak tě vítam mezi elitu-:o))))

              NAnachronix - Profil | Čt 9.11.2006 22:07:10

              uz to mam ja tam nedal @

                NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 22:04:44

                Pete: no vidíš...:-) Ty mi to vždycky připomeneš před víkendem, to je na prd, musíš začít v neděli a opakovat mi to dokud ti to konečně nepošlu...:-)

                  Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 21:58:33

                  Pete- weekend ma pracovní tak mam o zábavu postaráno-:o((((Anachronix hoď další pokus jinak požádej M.M on to tam dá do cajku.Kolči kde se flákáš si byl po škole né Wo...

                    NPete - Profil | Čt 9.11.2006 21:53:03

                    cerbert: no já sem zvědavej jak o víkendu dopadnu chtěl sem si vzít tenhle tejden jeden den dovču ale bohužel příliš práce :o(
                    Kolči zdar silente :o))

                      NAnachronix - Profil | Čt 9.11.2006 21:48:17

                      nee už jsem to zmršil na muj nick už se nechytam

                        Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 21:48:12

                        Pete- cejn ,podoustve carp nic aslespoň se to hejbalo dneska začlo chcát tak jsem mazal dom jinak přes noc bylo teplo ani jsem nemusel v karavanu topit.

                          NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 21:46:17

                          Pete: zdar
                          a všichni: taky zdar:-)

                            Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 21:44:38

                            Anachronix-nějako ti ta registrace nejde-:o)))co se týče Purkarce tak jsem tam byl naposled v létě a chytali jsme 70+ale tam je to o krmení-:o)))

                              NPete - Profil | Čt 9.11.2006 21:42:16

                              cerbert: zdar no hele i když chytim ho... furt lepší než bejt přes víkend v práglu :o)) btw. co si čapnul?

                                Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 21:40:54

                                Pete čau ono tě to přejde neboj-:o))))byl jsem 2 dny na řece a taky jsem měl jiné představy-:o))

                                  NAnachronix - Profil | Čt 9.11.2006 21:38:18

                                  v Bech.nic moc ,ale na Purkarci jsou pěkní násaďáci

                                    NAnachronix - Profil | Čt 9.11.2006 21:36:03

                                    to je pěkné tak to jsem v pr....

                                      NPete - Profil | Čt 9.11.2006 21:34:36

                                      zdravím kucíí tak co kouše to na jihu? já sem tam konečně po 14 dnech chystám a jsem natěšnej jako blázen :o)

                                        Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 21:34:21

                                        Anachronix-co nového v Bech....