Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

certbert - Profil | Čt 9.11.2006 21:31:37

hraji kočárky máme za sebou-vnoučata jsem raději nevozil dneska už chodí do školy a stejně když mi řeknou dědo tak se nějak divně ošívam-:o)))))

    Sander - Profil | Čt 9.11.2006 21:31:31

    Anachronix > zaregistrovanej budeš asi až když budeš mít vedle nicku takový to R v kroužku :-)

      Anachronix - Profil | Čt 9.11.2006 21:29:56

      tak snad už jsem zeregistrovanej

        Sander - Profil | Čt 9.11.2006 21:21:58

        hraji > nestraš :-))))

          hraji - Profil | Čt 9.11.2006 21:17:50

          Sander: takových jsem znal, co je ženské nerozhodili, to si povíme až budeš tlačit kočárek

            certbert - Profil | Čt 9.11.2006 21:17:01

            jo chlapi s tim časem je to slabota-:o(((( ale buďme rádi za to co je!!!může být ješte hůř.

              Sander - Profil | Čt 9.11.2006 21:16:39

              hraji > no, mohl bych být i skromnější - už teď cítím, že "pouhé" 3 krátké vycházky v týdnu by mě nezabily :-) Když přežiju 3 měsíce mrazů, tak ženská mě už nerozhodí. To mi věř... :-)

                hraji - Profil | Čt 9.11.2006 21:12:31

                Sander: tak ti přeju, aby sis to pamatoval a aby jsi měl pořád tolik času na lov.

                  Sander - Profil | Čt 9.11.2006 21:11:28

                  hraji > no tak to doufám budu :-))

                    hraji - Profil | Čt 9.11.2006 21:05:42

                    Sander: no když si to budeš ještě pamatovat. :-))) Ale jak říkáš, kdo není u vody, nemůže nic chytit

                      Sander - Profil | Čt 9.11.2006 21:02:04

                      certbert > mám na mysli letošní rok - +-280 vycházek na P a MP dohromady, 2 popsané P povolenky, 2 MP.... Prostě magor...


                      hraji > až já budu mít rodinu, budu na tyto časy vzpomínat.

                        certbert - Profil | Čt 9.11.2006 20:59:30

                        Sander nato že studuješ tě asi budu učit počítat ty jsi teště říkal hovno papu a já už měl první povolenku nebo vlastně jsi nebyl na světě-:o)))))

                          hraji - Profil | Čt 9.11.2006 20:59:27

                          Sander: tak to ti ujelo :-))), nejsem mistr, třeba toho mramorovaného krasavce ještě ve sbírce nemám a přitom u nás jsou

                            Sander - Profil | Čt 9.11.2006 20:58:01

                            hraji > děkuji, mistře :-)

                              hraji - Profil | Čt 9.11.2006 20:57:30

                              Ahoj kluci jihočeský.
                              Sander: pěkné rybky, blahopřeji

                                Sander - Profil | Čt 9.11.2006 20:55:44

                                Anachronix > zkus to zde: http://www.mrk.cz/cleni_new.php3

                                certbert > tak to vynásob pěti a tak dlouho jsem u vody strávil já :-))

                                  Anachronix - Profil | Čt 9.11.2006 20:51:55

                                  zaregistrovat ? to teda nevím jak

                                    certbert - Profil | Čt 9.11.2006 20:49:50

                                    Sander-docela se u PC bavim jinak co se týče ryb myslim že se člověk učí celej život!!!!jinak jsem asi strávil u vody víc času než si dovedeš představit.

                                      Sander - Profil | Čt 9.11.2006 20:43:43

                                      Anachronix > jsi Jihočech? :-) Co takhle se zaregistrovat, abych nehýřil radami do větru? :-)

                                        Anachronix - Profil | Čt 9.11.2006 20:43:05

                                        sander:na co je lupeš ,jen tak ze zvědavosti,myslím ty parmy