Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NSander - Profil | Čt 9.11.2006 20:31:42

certbert > jo, v křesle u kompu, ne? :-))))
Pak dej vědět, co jsi se naučil :-)))

    Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 20:29:08

    profo-kde máš študenta?jindy tady krafe do noci a dneska neni?nebo je po škole?Sander-neboj jsme vzhůru akorát se musíme naučit chytat ryby-:o))))

      Nprofo - Profil | Čt 9.11.2006 20:01:12

      Sander : pěkný... gratulace..:-))

      certbert : tak to je fajn, docela se těším na svátek (17.11) až se dostanu k vodě, pak zkusim tuhle vychytávku..;-))

      Anachronix : pěkný fotky a hezký místečko..:-))

        NSander - Profil | Čt 9.11.2006 19:57:53

        a ještě včerejší 50+ :-))

          NSander - Profil | Čt 9.11.2006 19:54:57

          Proboha, zase vás musím budit? :-))

          Dnešní 62, snad vás konečně probere a začne to tady trochu fungovat kura! :-))

            Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 18:15:45

            Anachronix-já tam strávil moc prutohodin.a znam to tam moc dobře.trochu znam Hněvky tak vim o očem je řeč-:o))))))

              NAnachronix - Profil | Čt 9.11.2006 17:00:28

              celbert-jojo já tam jezdil na okouny a štiky

                Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 13:09:58

                Anachronix-pěkná fotka z Jaroslavic-:o))))tam to bejvalo dobý než tam začli dělat to co se tam děje-:o(((((byly tam krásný místa vrby atd.

                  Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 13:06:25

                  zdar vydry-hlášení z horního toku pár cejnů a podouství.kapřík žádnej a jinak chčije a chčije.Profo-červajz přežil a chutná jim tak máme novou fintu-:o)))

                    Nprofo - Profil | Čt 9.11.2006 11:11:12

                    Kolči : není jen se zatím nidko neozývá...:-)))

                      NKolči ze školy :-) | Čt 9.11.2006 9:09:17

                      tak to je v řiti, už je to tu mrtvý i ráno :-/

                        NKolči - Profil | St 8.11.2006 23:45:21

                        Georgino: jasně, a já jdu spát, tak dobrou noc a hlavně hezký ráno...:-)

                          NGeorgino - Profil | St 8.11.2006 23:44:49

                          Kolčí:A to dobře děláš hochu.Je tady nuda.měním lokál.

                            NKolči - Profil | St 8.11.2006 23:43:29

                            Georgino: ty jsi o dva roky starší než já, a už rozdáváš rady do životu? :-) Já chlastám jen když je příležitost, jen tak pro nic za nic nechlastám...:-)

                              NGeorgino - Profil | St 8.11.2006 23:41:47

                              Hele ty seš jewště mladej tak ti dám radu do životu - nechlastej!!

                                NKolči - Profil | St 8.11.2006 23:40:51

                                Georgino: já vím, že to není srranbda ale prlůser, nemáš tak chlastat :-)

                                  NGeorgino - Profil | St 8.11.2006 23:39:29

                                  Ty wole ty není srranbda!!To je prlůser!!!!!!!!

                                    NKolči - Profil | St 8.11.2006 23:33:11

                                    Georgino: Oi!, ožralej Georgino co prochlastal všecky prachy je tu!!! :-)

                                      NGeorgino - Profil | St 8.11.2006 23:32:13

                                      Oi!!

                                        NAnachronix - Profil | St 8.11.2006 21:00:55

                                        nádherné odpoledne na Hněvkách,kapři už moc neberou,ale sem tam nějakej přeci zabere