Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NSander - Profil | St 8.11.2006 20:19:35

CeP > ale máš osmistý příspěvek - to za to zvednutí rukou stálo :-))

    NCeP | St 8.11.2006 20:18:48

    taaak. a mam osmistej a uz mne ho nikdo neodpare... :-)))))

      NCeP | St 8.11.2006 20:17:57

      Sander> jo! a ja su taky mrtvej.. sotva zvednu ruce na klavesnici...

        NSander - Profil | St 8.11.2006 20:15:39

        Jihočeši, jste dnes nějací mrtví :-))

          NCeP | St 8.11.2006 16:23:22

          Kolči> novodury muzu slouzit hned.

            NCeP | St 8.11.2006 16:22:48

            Kolči> je to jelito.. uplne ujetej na hipec; katata nosi s rozkrokem malem u kolen a cmara po fasadach.. teda uz necmara bo by dostal prez drzku.
            schvalne oprasim svou ohranou archivni kazetu se zaznamem zivaku FPBecek a zkusim to prekonvertit do mp3.

              NKolči - Profil | St 8.11.2006 15:58:11

              CeP: oi oi Hubert macháně znám, Šanov 1 taky... A tvůj kluk poslouchá co?:-)
              certbert: třeba taky ne...:-)

                Ncertbert - Profil | St 8.11.2006 6:45:04

                Dobré ráno Jížní Čechy a spol.tak už jsem zabalenej a mažu je přemlouvat třeba je ukecam a budou brát-:o)))

                  NCeP | St 8.11.2006 0:40:18

                  Kolči> kdyz to mas tezky. SPS nejsou spatny, ale na mne moc mlady. to uz jsem mel jiny starosti. nerikam ze prvni, ale jedni z prvnich byli FPB a byli moc dobri. jenze ty zase nemuzes pamatovat; to spis tvuj tata estli nejni metalak. to tenkrat hrali taky Bonpari, oi oi Hubert Machane, zacinal Sanov1, tady jsme meli Novodury... bozicku... muj kluk je dneska starej skorem jak ja tenkrat.. :-))
                  ale FPBecka jsou pro mne porad numero uno

                    NKolči - Profil | Út 7.11.2006 23:27:41

                    CeP: nevim, WV asi těžko...:-) Ale nejlepší jsou SPS, Malomocnost prázdnoty a Spínací špendlík (aspoň z českých a aspoň podle mě...:-) ) EDIT: teď koukám že otázka je na Georgina, tak nic...:-)

                      NCeP | Út 7.11.2006 23:25:06

                      Georgino> mnoo.. emh... kdo ze jsou prvni cesky pankaci??

                        NKolči - Profil | Út 7.11.2006 23:12:26

                        Georgino: no právě, to je, ale aby taky něco vydržely... Před šesti rokama byly dobrý i Steely :-)

                          NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 23:11:42

                          Kolči:Ty první vypadaj v pohodě, hlavně ta cena je luxusní :o)

                            NKolči - Profil | Út 7.11.2006 23:03:48

                            Georgino: byly mi doporučený tyhle botky, jsou sice levný, ale prej šíleně držej, že jeden je má už 6 let a furt jsou v pohodě. http://armywear.cz/index.php?action=list&cat=Obuv%2Cpono%9Eky%2Ckama%9Ae+atd.&art=18923
                            Ale taky se mi líbí Buldogy http://abtulip.com/boty/boty-bulldog-bad-fighter-10-dirkove/mad-bulldog-original-10-d-black.html a pak tyhle, jenže ty maj jen v nějakých velikostech pro trpaslíky nebo co...:-) http://abtulip.com/boty/boty-bustagrip-abtulip/bustagrip-black-bg1-1010b.html

                              NKolči - Profil | Út 7.11.2006 23:00:36

                              Georgino: o komerci nejde, prostě se mi to nelíbí. Třeba Anti-Flag, to je komerce jak prase a mám je celkem rád, teda jen ty starší alba, to nový se mi vůbec nelíbí... Máš pravdu, necháme toho...:-)

                                NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 22:57:53

                                Kolči:No jo, asi je to na tebe moc komerční :o) Radši už se v tý muzice nebudem šťourat :o)

                                  NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:53:53

                                  Georgino: no, to je mi jedno... A Steely stojej za prd, koupil bych si Marteny...:-)

                                    NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 22:52:11

                                    Kolči:No kdybys psal texty jako Kodym tak dneska můžeš koupit ty nejdražší steely a klidně dva páry :o)

                                      NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:50:29

                                      Georgino: tak jsem si poslech to, cos mi poslal. Na můj vkus příšerná muzika s podprůměrným textem, takže ne, tohle se mi vážně nelíbí...:-)

                                        NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:38:19

                                        Georgino: nemáš odkaz na texty z toho novýho CD? DB a Shitnaski nezpívají ani o tom hovně, to jsou prostě hrůzy ve kterých jde jen o to, aby se text rýmoval... A že jsou WV první český pankáči ještě neznamená, že jsou dobrý:-)