Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 22:35:59

Kolči:O hovně zpívá leda tak Divokej Bill nebo Chinasky, ale rozhodně ne Wanastovky.Ty woe dyť to jsou první český pankáči!! :o)

    NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:34:07

    Georgino: ježiš...:-) Takovýhle o hovně zpívající kapely zrovna moc rád nemám (Wanastovky...:-) )

      NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 22:32:28

      Kolči:Páč tomu nerozumíš :o) Třeba mě se teď líbí nový CD Wanastovek, dokonce se vrátili ke kořenům a vytasili pár punkových věcí.

        NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:30:48

        Georgino: tím bych si nebyl až tak jistej...:-) A Visáči se mě nelíběj...:-)

          NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 22:28:25

          Kolči:No pro toho kdo není z Prahy je to blbý.Já jdu za 2 týdny u nás na Visáče, budou hrát v klubu asi 100 metrů od našeho baráku, tak to se snad domů dostanu :o)

            NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:25:44

            Georgino: no ale v úterý? Fuj... :-) Jak se tam jako mám dostat, a jak zpátky? Oni tu totiž měli hrát už někdy nedávno, jenže někdo z nich byl nemocnej, tak to museli přeložit :-/

              NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 22:23:50

              Kolči:No tak pořadatelé za to nemůžou, jestli jedou nějaký turné tak přece nebudou čekat přes tejden aby mohli hrát o víkendu :o)

                NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:22:16

                Georgino: no, aspoň někdo...:-) Hele, ty Casualties v Praze jsou 16.1., tzn v úterý... No nejsou ty pořadatelé na hlavu?

                  NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 22:16:35

                  Kolči:Jenom já :o)))

                    NKolči - Profil | Út 7.11.2006 22:15:55

                    Sander: pěkný ryby!

                    all: to tu jako nikdo nejni, jo? :-)

                      Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 20:02:23

                      Sander-už jsem se lek že by mi taková vzácnost utekla.jinak kdysi se jich pár nasadilo na Otavu nad Pískem(1986-7)snad se uchytli.tady opravdu nevim.

                        NSander - Profil | Út 7.11.2006 19:56:17

                        certbert > na Lužnici ještě ne, stejně jako jsem ho do roku 2004 nechytil u nás :-))
                        A taktéž jsem o žádném úlovku této ryby neslyšel. Tedy - abych nekecal - kousek pod městem jich "prý" pár uloveno bylo, ale spočítal bys to na prstech jedné ruky.

                          Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 19:53:49

                          Sander-tak o tom budu celou noc v práci přemejšlet-:o)))ještě jsem neslyšel že by ho tu někdo lapnul.ty si už nějakého na Lužnici někdy chytil?kde?

                            NSander - Profil | Út 7.11.2006 19:49:12

                            certbert > však vy jich tam máte mraky, jen nesedět doma u kompu a vyrazit na ně :-))))

                              NSander - Profil | Út 7.11.2006 19:48:26

                              Mr. Stick > tak jsem to zase nemyslel :)-)
                              Chce to znát místo a použít správnou techniku. V podstatě na tom nic není

                                Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 19:47:48

                                Sander-pošli nám sem na Lužnici taky nějaké mníky nesoukromniči-:o)))))))

                                  NMr.Stick - Profil | Út 7.11.2006 19:47:19

                                  @Sander: To pak asi neumím ani nahodit :o))))

                                    NSander - Profil | Út 7.11.2006 19:46:33

                                    Mr. Stick > tož nahodim a čekam, líp to neumim... :-))

                                      NSander - Profil | Út 7.11.2006 19:45:03

                                      A ještě ten druhý :-))

                                        NMr.Stick - Profil | Út 7.11.2006 19:42:40

                                        @Sander: Jak ty to děláš :o) Samozřejmě gratulace k treskám...