Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NPetrson - Profil | Po 6.11.2006 7:48:37

Nazdar certe rohatej, preji tez den rybnatej, smajlik

    Ncertbert - Profil | Po 6.11.2006 7:32:58

    dobré ráno všem-přeji krásný den!

      Ncertbert - Profil | Ne 5.11.2006 14:39:07

      Profo-special pro Tebe 1000-je tady hurá-:o))))))))))))))))JO hele ono to skočilo na 700-:o(((

        Ncertbert - Profil | Ne 5.11.2006 14:38:12

        ST-ČT-mam volno tak hurá na řeku snad něco příde.Kolči-šel bych ale ty buzny už je tady zakázali.škoda byl to jedinej revír-Jordán-:o((((((

          NGeorgino - Profil | Ne 5.11.2006 14:31:15

          No od středy má být pěkně tak se taky těším až vyrazím.

            NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 14:31:06

            cerbert: pokud nejdeš na dírky, nekupoval bych to...

              NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 14:30:36

              Georgino: ono je to změněný, zmizí až po 1000

                Ncertbert - Profil | Ne 5.11.2006 14:29:10

                Chlapi máte někdo zkušenosti s červama a žížalama od Berkley?Jestli to mam kupovat nebo to budou vyhozené peníze!Tak to mam chudáka psa protože musí chodit na OO ven-:o))))snad se to ještě polepší to počasí rád bych občas vyrazil.

                  NGeorgino - Profil | Ne 5.11.2006 14:21:36

                  Hele jak to že se vám pořád ta otázka ukazuje v Kde to žije když už máte přes 500 příspěvků??

                    NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 14:20:25

                    cerbert: jak píše Georgino... :-)

                      NGeorgino - Profil | Ne 5.11.2006 14:18:49

                      certbert:V tomhle bych ani psa nevyhnal! :o)

                        Ncertbert - Profil | Ne 5.11.2006 14:14:59

                        zdar vydry-tak byl jste někdo dneska rybařit?kdo z vás vylezl do toho počasí-:o)))chčije a chčije!

                          NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 13:04:29

                          Georgino: hm, to bylo v pohodě, ale chce to hned začátkem prázdnin, páč ke konci bude hic jak prase... Ale to se ještě poladí...:-)

                            NGeorgino - Profil | Ne 5.11.2006 13:02:05

                            Kolči:Tak 4 dny až týden.Ale je to ještě daleko takže to musíme ještě všechno poladit :o)

                              NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 12:59:50

                              Georgino: a na jak dlouho byste tam byli?

                                NGeorgino - Profil | Ne 5.11.2006 12:58:57

                                Kolči: Jo nejspíš o prázdninách a někde kde budou brát ryby :o)

                                  NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 12:56:02

                                  Georgino: bude o prázdninách? Jestli jo, přidávám se:-) A to chcete někam do kempu, nebo mimo něj?

                                    NGeorgino - Profil | Ne 5.11.2006 12:54:04

                                    Kolči:Hele příští rok se chystáme s Bulkem a Mr.Stickem pár dní na Orlasu kempnout tak doufám že se přidáš.

                                      NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 12:48:24

                                      Sander: no, asi 17-20km, podle toho na jaký místo by se jelo. Jenže není auto, vlakem se mi nechce a na kole už vůbec...:-)

                                        NSander - Profil | Ne 5.11.2006 12:45:53

                                        Kolči > to už bych si radši zakrmil na Orlasu, vedle hodil jeden proutek na candoše...
                                        Tam to nemáte moc daleko z Milevska, nebo se pletu?