Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NKolči - Profil | Ne 5.11.2006 12:20:53

Sander: no, tohle je právě fotka ze včera, takže voda nic moc. Ale bývala i špinavější, oni tam o něco vejš po proudu něco bagrujou (bagrovali) tak proto. Já bych tak jinak šel jinam, jenže to bylo skoro všude zamrzlý...

    NSander - Profil | Ne 5.11.2006 8:53:53

    Kolči > ale v téhle zimě je tam čistější voda ne?
    Jinak moc vábně to tam nevypadá, v tomhle plavačka není zrovna to pravé ořechové

      NKolči - Profil | So 4.11.2006 21:18:51

      Sander: hm, tak tu mám jen jednu, ze který toho moc nevypozoruješ, ale aspoň něco...:-) Myslel jsem, že jsem jich fotil víc, ale ne...:-) EDIT: a ještě navíc je hnusná:-)

        NKolči - Profil | So 4.11.2006 21:14:41

        Sander: já ti dám nějaký fotky klidně hned, počkej...

          NSander - Profil | So 4.11.2006 21:07:32

          Kolči > vem si sebou foťák, ať vidím, jak to tam vypadá. OK?

            NKolči - Profil | So 4.11.2006 20:47:14

            Sander: no, to je vlastně pravda:-) Když tu půjde, chci tam jít ještě příští tejden jen tak to projít s boloňkou, ale to už asi bude zamrzlý komplet :-/

              NSander - Profil | So 4.11.2006 19:47:22

              Kolči > neboj, Petr k. tě dneska podpoří :-))

                NFrantišek - Profil | So 4.11.2006 19:45:06

                Kolči: Kdybys věděl kolik námahy mě ten jeden okouní prcek stál. Mladej sice chytal fakt jen mikroryby, ale zase každou chvíli. Ještě že se nade mnou smiloval a když viděl, že mám už konečně něco na háčku, zavelel k ústupu do tepla domova.

                  Ncertbert - Profil | So 4.11.2006 19:30:48

                  Kolči-ne že mu zlámeš pruty-:o)))vždyť je to v jádru hodnej člověk když spí tak ani nechce jíst-:o)))

                    NKolči - Profil | So 4.11.2006 19:29:01

                    František: tak jedinej hovnochyt zůstanu asi já...:-)

                      NFrantišek - Profil | So 4.11.2006 19:28:13

                      Zdar chlapci, před pátou jsme se vrátili z Černovického potoka, mladej několik mikrotloušťů a okounků na plavajdu a já za cca 2,5 hodiny na lehkou vláčku jednoho okounka o fous většího než nástraha:-(. Zima a déšť se sněhem ovšem excelentní, ještě těď mě ruce a nohy zebou.

                        NKolči - Profil | So 4.11.2006 19:22:10

                        čert: no tak to je jasný:-) Až já ho někde potkám...
                        :-)))

                          Ncertbert - Profil | So 4.11.2006 19:14:05

                          Kolči to tam určitě masařil Profo-:o)))))proto se tu neukazuje-:o)))

                            NKolči - Profil | So 4.11.2006 19:09:15

                            Sander: jo, vím že to byla ztráta času, ale už jsem nevěděl co zkusit:-) Zkoušel jsem chytat jak ze dna, tak nade dnem, tak i potom ve sloupci... Nic...:-)

                              NSander - Profil | So 4.11.2006 18:33:20

                              Kolči > hmm, kuku a hnojáci byli jasná ztráta času, ale ten rohlík s těma červama... beztak jsi měl blbou hloubku :-))

                                NKolči - Profil | So 4.11.2006 18:32:06

                                Sander: no, taky jsem se divil, rybníky v Milevsku zamrzlý nejsou, ale Smutná, která proudí je skoro celá pod ledem:-/ Chytali jsme na rohlík, kuku, červi, hnojáky, a na nic to nešlo:-)

                                  NPetrson - Profil | So 4.11.2006 18:29:30

                                  >> Nestrašte s tou zimou, už mi jektaj zuby. To už je někde led ?? Sakra, měl bych se probudit.

                                    NSander - Profil | So 4.11.2006 18:27:58

                                    Kolči > řeka a zamrzlá? To mě ani nenapadlo, že už někde může být led. Týý brďo!
                                    Rohlík nebo něco jiného? - stejně se mi to nějak nezdá, asi se tam budu muset zajet podívat :-))
                                    Jsou to docela rozdíly - dnes na plavačku asi 20 tloušťů, 15 proudníků, duháky, hafo lipanů, parma... a o 40km severněji ani pink...

                                      NKolči - Profil | So 4.11.2006 18:25:09

                                      Sander: já plavačka, Petr feeder:-) Je fakt, že to bylo z velký části zamrzlý a museli jsme cyhata jen na takovém malém kousku, ale stejně...:-)
                                      certbert: nezmrznul, takové zima zas nebyla. Kde je Profák netuším...

                                        Ncertbert - Profil | So 4.11.2006 18:17:35

                                        Sander-pěkný fišle gratulace.Kolči to jsi nezmrznul?tady dneska chvílema čína teď to tam taky pěkně zlobí.zítra možná půjdu zkusit řeku tak jsem zvědav-:o))))kdepak se fláká Profo nestáhla ho nějaká ryba třeba 20-ti letá že tu neni-:o))))